Policia arrestoi autorin e vrasjes sė trefishtė tė ndodhur nė fshatin Vidohovė tė Devollit. Besim Karaj ishte larguar prej andej dhe ishte fshehur nė Thumanė nė shtėpinė e vėllait te tij.
Policia ka pasur informacion pėr vendndodhjen duke e prangosur atė vetėm para pak minutash.

Karaji akuzohet pėr vrasjen e tre vėllezėrve Mulliri javėn e kaluar, ndėrsa pėr tė u shpall njė operacion kėrkimi si nė Shqipėri ashtu edhe nė Greqi.

BURIMI: TCH