Fik kompjuterin me nje SMS


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Djallėzore Fik kompjuterin me nje SMS

  Receta Gatimi  Mund ta fikesh kompjuterin tend kudo neper bote,thjesht me nje sms dhe nje Microsoft Outlook ose Mozilla Thunderbird te instaluar ne kompjuter.Shikoni videon me poshte si realizohet.


 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Gje e bukur qeka,por se di funksionon ne Windows 7 apo jo,me nevojitet shume nje menyr si kjo.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  duhet te funksionoj besoj por ti provoje njeher ka cik si shum procedura por eshte gje e bukur ..

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  varet na ta lejon operatori dergimin e sms ne ate numer. Mbase jane vetem per disa shtete.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Jam shume i interesuar per kete truk .POR UNE MUND TA FIK VETEM ME EMAIL. NQS JU DINI NDONJĖ MENYR ME FIK ME CELL JU LUTEM MA TREGONI!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Probleme me Kompjuterin??!
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 492
  Postimi i Fundit: 20-12-2014, 06:53 PM
 2. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Problem i ēuditshem me kompjuterin!
  Nga paolo maldini nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 15-06-2011, 10:45 AM
 5. Skanoni Kompjuterin Online
  Nga gjendar nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 09:12 PM