Kur ka qen hera e fundit qe keni qare?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 49
 1. #21
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  sot ne mesdit.

 2. #22
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Uroj mos te jet asgje serioze Ema !!

  Un per her te fundit...kur mora vesh qe u bera teze .
  po kshu me mbushen ndonjeher syt kur mendoj per Junin tim
  kur e kam shkruar ate kam qare se me dhimbte shume dhembi dhe barku ,po shume flm per interesimin

 3. #23
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Para dy javesh

 4. #24
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  mbrem, pas kuptova se kishte humbur jeten nje njeri i mir, qe e kisha njohur koh me pare

 5. #25
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  dje..........

 6. #26
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  dje ne dasem

 7. #27
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  dje ne dasem
  si more ke qar ne dasem! dasma mendoj se esht per gezim

 8. #28
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  si more ke qar ne dasem! dasma mendoj se esht per gezim
  "Moj" se "more" i bjen ne gjinin mashkullore. Njeriu mund te qaj edhe nga gezimi etj...

 9. #29
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  qava kur nusja hyri me te velain dhe kur kercyen cift ai po dridheshe imagjinoja veten time

 10. #30
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  "Moj" se "more" i bjen ne gjinin mashkullore. Njeriu mund te qaj edhe nga gezimi etj...
  me duket se une e ti i kena sqaru njeher gjerat po spaske marr vesh ti kokmadh, si shprehem une esht pun e imja se nuk je ketu ndonje mesues i forumit, por me shum ngjan ne nje Balic, edhe kerkush nuk kerkoj mendimin tend

 11. #31
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  me duket se une e ti i kena sqaru njeher gjerat po spaske marr vesh ti kokmadh, si shprehem une esht pun e imja se nuk je ketu ndonje mesues i forumit, por me shum ngjan ne nje Balic, edhe kerkush nuk kerkoj mendimin tend
  cfare ke sqaruar me mu? je te vete ti shoqe? o shqiptar o cop mishi.. si mundesh ti te me drejtohesh ne kete menyre? je ne vete ti apo e ke nga pagjumsia? un mesues nuk jam, por njerez si puna jote kan nevoj per keshilla.. ahh skeni faj ju joo.. bej cte duash me veten sme hyn ne xhep fare... un s'ta thash me te keq.. edhe ti po te te thoja un ty "moj" me thuaj qe duhet te them more keshtu qe un mesoj dhe sme prish asnje pune.. her tjeter bej kujdes kur te me drejtohesh.. ok shoku? naten kalofsh mire.

 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  mbaje veten o burr ēben keshtu....
  hahaha Chef jom bo melankolik

 13. #33
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  para nja 3 ditesh.....me doli gjumi ne 5 te megjesit....e spo gjeja dot Gisin (macen time ) . Kerko neper shpi...kerko neper oborr....hic....dola sic isha me rroba gjumi jasht portes....prap hic.... Spo ja thoja dot me emrin se po me mbysnin lotet...
  Kur degjoj nje mjaullim brenda dollapit tim . Sa e pash...ja shpertheva me keq ne te qar...e kam marr fort me krahhhhhhhhhhhhhhh.....dhe vetem e lepurushi immmm i vogel

 14. #34
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  para nja 3 ditesh.....me doli gjumi ne 5 te megjesit....e spo gjeja dot Gisin (macen time ) . Kerko neper shpi...kerko neper oborr....hic....dola sic isha me rroba gjumi jasht portes....prap hic.... Spo ja thoja dot me emrin se po me mbysnin lotet...
  Kur degjoj nje mjaullim brenda dollapit tim . Sa e pash...ja shpertheva me keq ne te qar...e kam marr fort me krahhhhhhhhhhhhhhh.....dhe vetem e lepurushi immmm i vogel
  hahahahaha ke puthje moj macen?....pupupu na e shpifi.......po c'kerkonte e uruara ne dollap moj...

 15. #35
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  zemra plasi dhe lot nuk nxjerr

 16. #36
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Me ndodhe ndonjehere!...

 17. #37
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  para pak minutave m'u mbushen synat kur m'u kujtua 1 kohė...

 18. #38
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahaha ke puthje moj macen?....pupupu na e shpifi.......po c'kerkonte e uruara ne dollap moj...
  ncncncncncc allaaa...po kur flet dhe kjo...qe puthte ate qenin e saj qe vinte era .... ku ka me te pastra se macet moj lumadhe...jan si shpirt jan ...

 19. #39
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  para nje ore ,prane shoqes sime

 20. #40
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  para nje ore ,prane shoqes sime
  oii pse do qash ti me xhan, ti perkundrazi duhet te buzeqeshesh e te jesh e lumtur sepse e meriton !! ade tu ade..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. SMS fundit qe keni derguar!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 24-07-2018, 12:10 PM
 2. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 05:17 PM
 3. Hera e 1
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 08:04 PM
 4. Deshira e Fundit
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 01:27 AM
 5. Makina me e fundit
  Nga Erlindi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-06-2009, 11:33 PM