Kur ka qen hera e fundit qe keni qare?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 49 prej 49
 1. #41
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  oii pse do qash ti me xhan, ti perkundrazi duhet te buzeqeshesh e te jesh e lumtur sepse e meriton !! ade tu ade..
  ti je nje person i mrekullueshem e di besoj ,ta kam thene 100 her

 2. #42
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  ti je nje person i mrekullueshem e di besoj ,ta kam thene 100 her
  poooo dhe jam shum i lumtur qe e kam degjuar kete nga ty, dhe sa her e degjoj me emocionon, edhe ti t'betohem je e pa pershkruar, o mrekullia e 9 qe numrimi vazhdon nga ty e jo nga 1, sepse ti je e para.

 3. #43
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  sot para pak minutash ,lot te cuditsheme dhe lumturie dhe trishtimi

 4. #44
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  sot para pak minutash ,lot te cuditsheme dhe lumturie dhe trishtimi
  ahh mos u merzit sepse Zoti i sjell lotet si fillim e me pas per te patur gezim dielli nuk bje ne sy, nese me perpara nuk ka rene pak shi bukuroshe.

 5. #45
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  sot edhe jo pak

 6. #46
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  t'premten...

 7. #47
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ne pune icik,kur po degjoja kengene e adele make you feel my love dhe hero te enrique inglesias,me pelqejne shume te dyja

 8. #48
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Me ndodhe shpesh se jam e ndjeshme me shume nga c'duhet...

 9. #49
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  mbrem kur po shikoja masterchefin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. SMS fundit qe keni derguar!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 24-07-2018, 12:10 PM
 2. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 05:17 PM
 3. Hera e 1
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 08:04 PM
 4. Deshira e Fundit
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 01:27 AM
 5. Makina me e fundit
  Nga Erlindi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-06-2009, 11:33 PM