Dhurimet per Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Programe Dhurimet per Lirenti.com

  Receta Gatimi

  Kisha dasht me propozu dishka per Lirenti.com

  Pse mos me pas Lirenti nje Shtes+ ?
  Pse te mos ket gjdo antar llogarin e tij ne lirenti , te cilen mund ta mbush me lek/euro me PayPal , CC , Mobile , SMS ?
  Te cilen mund ta perdor per te miren e vet gjdo antar :
  -Mund ti ndihmoj Lirentit kur te vjen koha qe ti skadoj afati Faqes/Hostit
  -Parat qe i fiton tek lirenti ti depotizoj ne PayPal.
  Veq nje mendim , pres dhe mendimet tuaj ?
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga B|1n1; 12-02-2010 mė 03:27 PM.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Ekziston adresa per dhurimet monetare ne Lirenti.com

  Adresa Paypal eshte:


  ose lexo ketu per kontributin e serverit te ri: http://www.lirenti.com/showthread.ph...-serverin-e-ri!

 3. #3
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Jo jo ndoshta se kom spjegu mir ...
  tek keto ku jan Reputacioni , Hyrjet ne blog etj .

  aty te jet p.sh . LDO$ - [ parat qe i ke ] p.sh. 10$

  Ti keto mund ti dergosh tek antaret e tjer te marresh etj.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Me vone do behet kjo gje!

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Spo e kuptoj dhe aq mire,por me sa kuptova pak sme duket ide e keqe,ndoshta jam gabim me mendimin tim se sic thashe spo e koptoj mire.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ti kliton spo e kupton mir kurs un se kuptova fare .. por neqoftese eshte gje e mir fhe e vlefshme kur ti vi koha do te behet sepse te tera gjerat njeheresh nuk behen

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ideja eshte e nje BANKE virtuale, pasi lek te verteta nuk besoj se fut njeri

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  reni ne vetem marim nuk japim

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Spo e kuptoj dhe aq mire,por me sa kuptova pak sme duket ide e keqe,ndoshta jam gabim me mendimin tim se sic thashe spo e koptoj mire.
  Ta shpjegoj une :d behet fjale per leke te verteta dhe jo kot. P.sh une do kem 20 euro ne llogarine time tek Lirenti, dhe do te dergoj ty 10 euro, por ti do mi kthesh per 1 jave dhe do me japesh 15 euro. E kuptove hahahahahahahahaha

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  prap e nderlikuar eshte pastaj do te mi japesh mua 20 euro pastaj po do doj te me japi dhe klitoni pranoj un sthe jo ,

 11. #11
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Mir e ki ReniX edhe Emaus

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lirenti.com per mua eshte...
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 17-07-2013, 12:18 PM
 2. Bebet e Lirenti.com
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-04-2011, 08:58 PM
 3. Lirenti 3D Designs
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 02:00 PM
 4. Lirenti lines
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-03-2011, 10:57 PM
 5. Dedikuar Lirenti.com
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-11-2008, 10:11 AM