"Vdekja eshte shume afer…"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Post "Vdekja eshte shume afer…"

  Receta Gatimi

  Kete jane foto reale te shkrepura ne natyre me kafshe te ndryshme.Mos mendoni se ka Photoshop,por thjesht natyra eshte e eger sepse ndjek zinxhirin ushqimor.











 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  interesante keto fotot....por kjo nuk do te thote qe vdekja eshte afer,por ngordhja,dhe zdukja e specieve eshte ne mase...)
  cudi qe nuk ishte perfshire ndonje qenie njerezore ne zinxhirin e tyre ushqimor.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  e bere se ai qe e lexon do ta hapte menjeher te shikonte se cfar ishte , pastaj do te shikonte qe ishte me kafsh "vdekja eshte aver " eshte per ate si pershembull zogu ne fillim nuk i ka len koh as te shpreh amanetin ,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook heq opsionin "gjeni miqte afer jush"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2012, 12:24 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM
 3. Michael Jackson: "Fundi ėshtė afėr"
  Nga EMAUS nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-02-2009, 05:26 PM