Dita e te Dashuruareve!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer Dita e te Dashuruareve!

  Receta Gatimi  Mbase pas gjithe atyre Urimeve, Dhuratave, Luleve dhe Puthjeve ja dhe pak HUMOR!

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Celi molla
  celi ftoi,
  neper fusha leeeh langoi,
  kooperativiste moj,
  sa te dashuroj!.........hahahahhahahaha  Ty po tė drejtohem,vajzė moj syzeze
  me do a sme do,kjo ėshtė hipoteze

  Pamja jote e ėmbėl,posi teoreme
  kur te shoh pėrpara,sikur zgjidh probleme

  Ti je elegante si ekuacion
  mesi yt i holle posi ypsilon

  Supet delikate,pika infenksioni
  qafa si cilinder,koka si trung koni


  hunda si segment,posi reze drite
  veshet simetrike balli si orbite

  Buzet si elips,mjekra si kupole
  sytė si dy vatra,vetull parabole

  Cmi ke ndare aq bukur floket si spirale
  oj tu thafte dora si me simetrale

  reze rezatojne syt e tu te qeta
  njeri reze alfa,tjetri reze beta

  pėr ty psheretimat qe dalin rethore
  hapen vale-vale si rathe bashkqendrore

  unė e ti njė thyese lidhur ne njė bosht
  ti numerusi sipėr,unė emerusi poshtė

  po s'tė bėra jetėn diell si pranvera
  cvite me janė taksur mi shumezofte zerua

  dashurisė pėr ty mos ti shuhet vapa
  ēdo fjale qe tė thuash do ta fus ne kllapa

  dhe oh si do ritet me hapa ritmike
  sot fuqi katrore mot fuqi kubike

  bukuria jote bukuri limit
  mi perndau mende gjer ne infinit.

  me tretė formule,me shkrive te gjallė
  si njė copez akull ne plus njeqind shkalle.......

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  poezi shum e bukur,

  ka shum persona qe besojne tek endrrat

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une e di ndryshe

  Celi molla
  Celi dardha,
  te shkretit mua
  qe me erdhi radha

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Une e di ndryshe
  hahahahaha,...pergezime.........

 6. #6
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ahhh dashuria

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PinkPrincess Lexo postimin
  ahhh dashuria
  dashuria) nuk eshte asgje, vese nje iluzion, qe nuk ben gje tjeter , vetem te vuash shpirterisht,

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anonymus Lexo postimin
  dashuria) nuk eshte asgje, vese nje iluzion, qe nuk ben gje tjeter , vetem te vuash shpirterisht,
  ashtu eshte (:

 9. #9
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  po nuk qe "gje" dashuria , aha ngelem pa muzike ,pa poezi ,pa romane ,,kafja e Monit do boshatiset !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dita Perfekte e nje femre!
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 26-07-2013, 02:25 AM
 2. Dita Perfekte e nje Mashkulli
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 09:15 PM
 3. Dita e Premtuar {Dita e Kjametit}
  Nga djal8ove nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2010, 05:15 PM
 4. Sot dita me e nxehte
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 09:26 AM
 5. 5 maj dita e deshmoreve
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-05-2008, 08:46 PM

Etiketat pėr kėtė Temė