Pse?


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Pse?

  Receta Gatimi

  pse nuk fitoj me pike gjate postimeve te mija, sa eshte numeri i postimeve qe mund te maresh pike?

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Pse?

  Ka nje numer te caktuar postimesh ne dite per te cilat merr pike. Pasi ke plotesuar ate numer per postimet e tjera nuk merr pike.

  Nuk me kujtohet mire sa eshte, do i hedh nje sy dhe do te them.

  Gjithe te mirat!

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pse?

  Emaus, pse ndonje here fitohen 0.5, ndonjehere 0.05, ndonje here 1. Si llogariten piket per postim? (thjesht kurizitet) FLM

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Pse?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"6428
  Emaus, pse ndonje here fitohen 0.5, ndonjehere 0.05, ndonje here 1. Si llogariten piket per postim? (thjesht kurizitet) FLM
  piket fitohen vetem ne forumet e ndryshem nga chit-chati...

  pike llogariten nga vjetersia qe keni forum, nga frekuenza qe keni ne forum, nga numeri i karaktereve qe shkruani ne nje postim, piket jane me shume per temat qe hap personalisht etj.
  jane nje seri llogaritjesh.

  gjithe te mirat

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pse?

  Faleminderit per sqarimin Renix.

Temė e Mbyllur