Kam nevoje per ndihme perreth facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Angry Kam nevoje per ndihme perreth facebook

  Receta Gatimi

  kam ndryshuar shpeshhere passwordin sepse e dinin shum persona dhe tani nuk me del me dhe kur bei te nderroi duke klikuar kam harruar passwordin nuk me vjen mesazhi me kodin e sigurise mendoj se e bllokon si spam mesazhet e fb
  nese dikush mundet te ne ndihmoje do ja dija shum per ndere

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Duhet te presesh derisa te vije mesazhi konfirmimit, zakonisht serverat jane te mbingarkuar.

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Me ka ndodh dhe mua dicka e tille,por mesazhi sme ka ardhur ndonjeher,keshtu qe mos u pref per mesazh por hap dhogari tjeter.

 4. #4
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  meszhet nuk vijne se i bllokon msn si spam me duket
  dhe desha te dija a ka ndonje mundesi qe te vijne perseri mesazhet e facebook

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Procedura ėshtė shumė e thjeshtė. Nėse klikon tek Kam harruar fjalėkalimin, tė shfaqet njė kuti teksti ku tė kėrkohet tė vendosėsh kodin qė shikon nė figurė dhe mė poshtė vendos e-mailin tėnd. Nėse kėtė procedurė e kalon me sukses (e them kėtė pasi shpeshherė teksti nė figurė tė ngatėrron pak), e-maili tė vjen direkt. Nė raste tė rralla ka vonesa por jo shpesh. Nėse Hotmail e pengon si e-mail tė tė shfaqet nė Inbox, shiko tek Junk sepse aty e ke me siguri. Edhe njė kėshillė. Pasi tė kesh vendosur tekstin nė figurė dhe e-mail dhe ke klikuar tek Reset Password, rilexoje faqen se mos ke bėrė ndonjė gabim.

  Nėse nuk arrin tė resetosh fjalėkalimin, mė dėrgo tė dhėnat e tua me mesazh privat dhe ta resetoj unė.

  Kalofsh mirė.

 6. #6
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ok rrofsh lale kshu e lejme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndihme per faqet private ne Facebook
  Nga paolo maldini nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-07-2012, 11:27 PM
 2. Ndihme per te vene muzike ne Facebook!
  Nga Erdi nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 03:33 PM
 3. Kerkoj ndihme per nje program per passwordet ne facebook
  Nga sony nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-09-2010, 12:04 PM
 4. Ndihme nuk me hapen fotot ne facebook
  Nga musa arusha nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-06-2010, 10:57 PM
 5. Si te hap filet .cdr - kam nevoje per ndihme
  Nga eugjeni nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 03:52 PM