Office 2007: Si te ndryshojme sfondin e dokumentit ne Word 2007


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Video Office 2007: Si te ndryshojme sfondin e dokumentit ne Word 2007

  Receta Gatimi

  Ne kete video do te mesoni si te ndryshoni sfondin e dokumentit tuaj ne Word 2007!

  Perveē videos doja te shtoja qe ne Page Color mund te zgjidhni Fill Effects dhe ne tabet sekondare mund te vendosni nje Pattern, nje imazhin tuaj apo texture si sfond. Per me shume ndiqni videon e pergatitur:


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  wow shum bukur reni ...shum i qart

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Paketa Office: Tutorial Word #2 - Si te ndryshojme ngjyren e sfondit ne nje dokument Word
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-11-2012, 10:36 AM
 2. Meso Word 2007 dhe Excel
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-11-2012, 04:06 PM
 3. Office 2007
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 03:59 PM
 4. Hydra, i ngjashem me Word 2007, por per internetin
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2008, 05:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė