Foto me Zemra


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Foto me Zemra

  Receta Gatimi  [hr] 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Te bukura keto foto

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Valentines-Day-Heart-Ideas-HD-Wallpaper.jpg sa e mireeeeeeeeeeeeeeeeee

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zemra
  Nga erinda nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-08-2012, 10:39 PM
 2. Zemra dhe heshtja kur vret!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 03:45 PM
 3. Zemra e thyer!
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 10:10 PM
 4. Jeton me dy zemra qė rrahin si njė!
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 10:57 AM
 5. Kur zemra dridhet ....?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 07:37 AM