Si e definoni beqarine?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Si e definoni beqarine?

  Receta Gatimi

  Cili eshte mendimi juaj mbi personat qe zgjedhin te perballojne jeten vetem, pa partner? Cilat jane shkaqet qe i cojne disa njerez te zgjedhin beqarine?...A eshte gjithcka ne rregull me ata ce parapelcejn te rrine beqar?....


  Diskutim te kendshem...

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  per mendimin tim nuk eshte e drejte ,pr nese kan perzgjedhur ate , varet se e kan perzgjedhur me deshiren e tyre , apo e kan cuar rruget e jetes deri ne ate pik

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ???????????//

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  1-Mos aftesia per te jetuar ēift, pasi mundesia mund te perjashtohet ne ditet e sotme.
  2-Zgjedhje e vet personit.

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e free souL
  Anėtarėsimi
  Mar 2010
  Vendndodhja
  h2c
  Postime
  12
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mendOj qe BEQARIA eshtte kOha kur nje persOn e zjgedh jetten i vetem..ndoshta sepse parapelqen te jetoje ashtu siq do ai dhe nuk do qe dikuush ti perzihet ne punet e tijaa..


  menddOj qe kjO eshte arsyeja pOr smendoj se eshte gjithqka ne rregull me personat qe zgjedhin kete lloj jetese ngase te gjith jetojn per te dashuruar..Dashuria te jep shkas dhe motiv jetesor..

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Une e definitoj...si dicka te pa njohur...se linda e martuar...

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  paj n'krahasim me martesen, ta then beqar!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Clooney fajtor pėr beqarinė e Snowden
  Nga Coca-Cola nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:38 AM