XBOX 360 Extrem


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Foto XBOX 360 Extrem

  Receta Gatimi

  Pasioni per lojrat eshte aq i madh sa arrin te krijojne dhe gjera te tilla.Keta jane disa XBOX 360 me kase te modifikuar dhe mjaft te vecante.Per me shume shikoni fotot me poshte.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa te fiksuar qe jane!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  mir keta neper xbox po ai ne makin !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Reklama e Xbox 360 - Duhet ta shikoni!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 10:32 AM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-01-2011, 06:52 PM
 3. Sporti 4x4 Extrem
  Nga gjendar nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-01-2011, 02:03 PM