Dashuria e pare harrohet apo jo


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 44
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Dashuria e pare harrohet apo jo

  Receta Gatimi

  ju si mendoni dashuria e pare harrohet? si ka qene dashuria juaj e pare?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: dashuria e pare harrohet apo jo

  per mua ska te thote te jete a pare apo e dyte, te kalosh mire me ate person apo ta duash vertet ajo nuk harroet kurre." mendoj une"

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: dashuria e pare harrohet apo jo

  Per mua Dashuria e pare (Nqs mund te quhet keshtu) ka qene nje ndjenje pa djallezi dhe shume e pafajshme!!

  Rrahjet e shpejta te zemres,deshira per te shkuar ne shkolle per te pare ate x person,arsye te ndryshme per te dal jashte ne menyre qe te shohesh ate person!!

  Ndonje leter fshehtas e kshu 'budalliqesh' !! Erdhi nje kohe qe sme bente pershtypje me se me kalonte para sysh shume here ne dite!!

  Kur e kujtoj tani qesh me veten time!!Se kam harruar pasi esht pjese e jetes sime por as nuk e kujtoj si dicka qe me ka lene brenga!

  Thjesht kujtime te femijerise ose me mire nje dashuri platonike!!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: dashuria e pare harrohet apo jo

  te them te drejt mua me kujtohet personi por jot te gjitha gjerat qe kam perjetuar

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: dashuria e pare harrohet apo jo

  Dashuria e pare harrohet, varet nga dashuria e dyt...... por personi nuk harrohet!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: dashuria e pare harrohet apo jo

  ...per mua vetem nje dashuri mund te kesh ne jete..mund* dhe ajo nuk harrohet!!!!

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhushi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  47
  Reputacioni
  0

  Re: dashuria e pare harrohet apo jo

  Jam me mendimin e Renix.

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: dashuria e pare harrohet apo jo

  per mua dashuria e pare nuk harrohet sepse ka qene ndjenja e pare. sado te tjera te kalosh ajo e para nuk harrohet.
  eshte nje kujtim qe ty te ngelet ne zemer.

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: dashuria e pare harrohet apo jo

  trasformohet, here me urejtje here me dhembshuri here me kujtime te vageta, harrohet kur ka kaluar shume kohe, kur kujtimet e hidhurra nuk te trishtojne me dhe ato te bukurat nuk te bejne te te dridhet zemra, kalojne thjesht ne caste jete

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  dashuria e par ka qen gjeja me e bukur dhe vazhdon te jet gjeja me e bukur per mua ......

 11. #11
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Une mendoj qe dashuria e pare nuk harrohet. Eshte ajo qe ka lene gjurmet e para ne jeten tende, ajo qe te ka mesuar se cfare do te thote kjo ndjenje e shume gjera te tjera qe i meson per here te pare ne jete dhe besoj se eshte e veshtire te harrohet dicka e tille.

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  mendoj se mund te harrohet si ndjenje nqs arrin te dashurosh per her te dyte , por smund te harrohen momentet qe ke kaluar me ate person, pra do te varet nga dashuria pasardhese

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  une mendoj se nuk harrohet kollaj per vete faktin se eshte nje eksperience e re,ndjesi e re,,,,,,si cdo gje e re nuk i zbehet kujtimi lehte...

 14. #14
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kujtime te bukra te adoloshences.Kapitull i mbyllur me kohe.

 15. #15
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Siē thua me larte kuklla , mbeten kujtime te bukura ose jo te jetes . Me kohen harrohet ēdo gje ...dhe dashuria e pare ......

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  per momentin nuk harrohet po me kalimin e kohes harrohet kur rritesh

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e laburist
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ehh teme interesante .... dashuria e pare ..ja po them se mua me kujtohen shum detaje interesante dhe te lezetshme po ja qe sme kujtohet personi (vajza) !!!!!!!

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e fitaaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  heheeh me ket tem kemi ber qe te mendohem per at personi qe ekom dasht po sedi me te vertet dashuria e par s'harrohet po me kalimin ekohes duhet me harru se nuk shkon dhe ju pershendes qaoooo te gjithevee

 19. #19
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  per mua ska te thote te jete a pare apo e dyte, te kalosh mire me ate person apo ta duash vertet ajo nuk harroet kurre." mendoj une" *
  Keshtu mendoj edhe une.

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Se besojj qe harrohet dashuria e pare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Dashuria e pare ...pse e kujtojme shpesh...
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 12-08-2012, 11:18 AM
 2. Dashuria e pare: prove apo epaharruar...
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-06-2012, 06:38 PM
 3. Julia Roberts: Dashuria zė vendin e parė nė jetė
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 03:32 AM
 4. Dashuria e parė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 12:24 PM
 5. Dashuria e pare
  Nga noemi84 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 02:36 PM