Mendon se jane bere me Photoshop?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Foto Mendon se jane bere me Photoshop?

  Receta Gatimi

  Ne pamje te pare mendon se keto foto jane modifikuar me Photoshop,por jane teresisht reale dhe kreative.Shikoni me vemendje.
 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  jo s'jane bere ne photoshop te gjitha jane te verteta

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Per mua disa jane reale interesante!

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  per disa besoj qe jon reale per disa jo

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Dhe une ashtu mendoj disa reale disa jo,laptopi eshte 100% real nja dy te tjera.
  Gjithsesi shum te bukura qekan.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare mendon se te bene te vecante?
  Nga florianVod nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 08:15 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 12:36 PM
 3. Mendon se je ... sexi?
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 06:37 PM
 4. Anne mendon qė nuk ka fat
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2010, 05:11 PM
 5. Mendon se eshte Spiderman!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-09-2008, 05:33 PM