Receta Gatimi

Libri qe po lexoni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 18 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 346
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Angels & Demons! nga Dan Brown

 2. #22
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  "Un cuore in silenzio" - Nicholas Sparks

 3. #23
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Veronika vendos te vdes... Paulo Coelho....

 4. #24
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  "Un cuore in silenzio" - Nicholas Sparks

  Kam lexu ca libra tij me pelqen shum si pershkruan ngjarjet....

 5. #25
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Kam lexu ca libra tij me pelqen shum si pershkruan ngjarjet....
  Erinaa edhe un kalexuar libra te tij jan shuuum te bukura .... Nicholas sparks eshte ber tashme autori im i preferuar

 6. #26
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  Erinaa edhe un kalexuar libra te tij jan shuuum te bukura .... Nicholas sparks eshte ber tashme autori im i preferuar

  VerteT thua ? edhe un shum e adhuroj.Ke lexu Mesazh ne Shishe te kti autori?

 7. #27
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Jo nuk e kam gjetur .... kam lexuar ngadhenjim mbi dashurin, te besosh ne mrekulli , pjesen e dyt te te besosh ne mrekulli(qe nuk e mbaj mend titulli) dua te lexoj nje shetitje e paharrueshme pasi e kam par film dhe me ka pelqyer shuuum ... tani per momentin nje e fsheht ne zemer

 8. #28
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E kam lexu nje shetitje e paharrushem shum shum e mire.Por sa te gjeshe M.Sh te sygjeroj ta lexosh, ka nje ngjarje shum prekes edhe melankolik te rremben qe ne hyrje te librit, edhe pse mbaron me tragjedi ja vlen ta lexosh.

 9. #29
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hmmmm Erinaa tani me shtyve me shume deshiren per ta lexuar mezi po pres ta lexoj ... mua me pelqejn historit romantike edhe ato tragjike ... me teper ato romantike .... Ne librat e Nicholas Sparkes gjithmon kam vene re kete stilin e tij qe i ben pak a shum historit sa tragjike aq edhe romantike ... nuk e di e ke lexuar ngadhenjim dashurie eshte nje histori shuuume e bukur dhe ne fakt atje ne liber shkruhej: per romantiket eshte nje histori dashurie kurse per tragjiket histori tragjike .... ishte shume histori e bukur ta sygjeroj ta lexosh

 10. #30
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Te them te drejten tani kam mbaru, dhe kam kete te veronikes ...Nicholas ka stil te shkuarite me ndryshe nga tjert me duket! ngarshen tragjiken me romantiken bashke pothujse ne cdo roman ....cilen dome sygjeroj ti ta lexoj tani ?

 11. #31
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Po vertet ai i nderthur shum bukur romantiken me tragjiken ...Do te sygjeroja ngadhenjim dashurie ishte shume histori e bukur .... une e kam par edhe film dhe me ka pelqyer shum

 12. #32
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po kam mbaru te thashe Ngadhnjim Dashurije .. po tjeter ?

 13. #33
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  engjelli mbrojtes .... eshte shume i bukur

 14. #34
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ok flm shum...

 15. #35
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  tani per tani po lexoj disa libra te merzitshem per informatiken

 16. #36
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  VerteT thua ? edhe un shum e adhuroj.Ke lexu Mesazh ne Shishe te kti autori?
  e kam lexuar un ..sa kam qar ne fund ..esht shum i bukur !

 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Te them te drejten tani kam mbaru, dhe kam kete te veronikes ...Nicholas ka stil te shkuarite me ndryshe nga tjert me duket! ngarshen tragjiken me romantiken bashke pothujse ne cdo roman ....cilen dome sygjeroj ti ta lexoj tani ?
  erina te te sygjeroj un nja ca ...njeri ..me i bukuri ...me i papari esht "DASHURIA KA LIGJET E SAJ "-Linda Howard ...liber qe te ben ti perjetosh ato qe kalojn personazhet sikur je ti ne vend te tyre
  esht tamam per moshen ton ...lexoje !

 18. #38
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  tani po lexoj "ujvara e vetmis" - daniele steel , po nuk esht se po me terheq

 19. #39
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ty ulkina te sygjeroj "3 metra mbi qiell " ...esht tamam per ty

 20. #40
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nje Mij Klinton Nesturit...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Libri me lėkurė njeriu
  Nga lovee nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 09:55 PM
 2. Koincidenca apo...? Ja vlen t'i lexoni!!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 09:54 PM
 3. Lexoni pėrpara se tė Prezantoheni!!!
  Nga Peniel nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 09:50 PM
 4. 3 te verdhe = 1 te kuq, nese nuk besoni lexoni....
  Nga Cuore RossoNero nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2006, 10:21 PM