Receta Gatimi

Libri qe po lexoni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 18 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 346
 1. #41
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  p.s: te dua esht shum i bukur

 2. #42
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Il Terzo Gemello - Ken Follett

 3. #43
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  se maj n`men kur e kom lexu librin e fundit

 4. #44
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  14
  Shenjat para kthesave (Medimi pozitiv ne jete) - Daut Demaku

 5. #45
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk po lexoj as nje liber

 6. #46
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  psikologjia e shkrimin .....

 7. #47
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nuk po lexojme !

 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Entropy and Information Theory - mbi deshifrimin e informacionit (( kurioz por dhe i merzitshem ne te njejten kohe

 9. #49
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Dashuro vetem nje her.Johanna Lindsey

 10. #50
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Vrasje me trendafila te kuq


  Mary Higgins Clark

 11. #51
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  engjelli mbrojtes - nicholas sparks

 12. #52
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  engjelli mbrojtes - nicholas sparks
  esht super i bukur apo jo


  kam pak kohe qe nuk kam lexuar liber nuk kam pasur kohe ..............

 13. #53
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  esht super i bukur apo jo


  kam pak kohe qe nuk kam lexuar liber nuk kam pasur kohe ..............
  po deri tani kam lexuar gjysmen, shume i bukur, po me pelqen...

 14. #54
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Engjej & Djaj -Dan Brown.
  kjo esht shkruar ne kopertin...

  <<Eshte thjeshte brilant!Keto karaktere kane thellesi....intriga eshte e zhdervjellte , me zigzake , shperthyese dhe befasuese.Kurse fundi....i paperfytyrueshem.>>


  liber shkencor , shum interesant....po e lexoj me shum kurreshtje

 15. #55
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Ndersa une nje liber politik

  nuk po ja them emrin se i beje reklam,dhe reklamat paguhen shtrenjt sot,

  shume interesant me duket!

 16. #56
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ndersa une nje liber politik

  nuk po ja them emrin se i beje reklam,dhe reklamat paguhen shtrenjt sot,

  shume interesant me duket!
  Kurbani? kam edhe pak qe ta perfundoj kete liber

 17. #57
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  flutura ... Veton surroj

 18. #58
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ..............
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Arjol; 11-03-2012 mė 04:59 PM. Arsyeja: double post

 19. #59
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  ..............
  kete liber po lexon ti a? e un kete ??????????????????

 20. #60
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  numero sa pika kam shkruajtur dhe ka nje domethnie postimi

  ps: ta sygjeroj ta lexosh ate liber

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Libri me lėkurė njeriu
  Nga lovee nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 09:55 PM
 2. Koincidenca apo...? Ja vlen t'i lexoni!!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 09:54 PM
 3. Lexoni pėrpara se tė Prezantoheni!!!
  Nga Peniel nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 09:50 PM
 4. 3 te verdhe = 1 te kuq, nese nuk besoni lexoni....
  Nga Cuore RossoNero nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2006, 10:21 PM