Receta Gatimi

Libri qe po lexoni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 18 nga 18 FillimiFillimi ... 8131415161718
Rezultatet nga 341 deri tek 346 prej 346
 1. #341
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  ken follett - nate mbi uje

 2. #342
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e perfundova romanin e Ismail Kadare - "Dimri i vetmise se madhe" i cili me ka pelqyer tej mase! Tani kam porositur edhe 2 te tjera, te Kadare: "Darka e gabuar" dhe "Aksidenti"

 3. #343
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  bukowski - storie di ordinaria follia

  jepi ice djali prandaj ben ca statuse ti ne fb se je frymezuar nga librat e kadares


 4. #344
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  e perfundova romanin e Ismail Kadare - "Dimri i vetmise se madhe" i cili me ka pelqyer tej mase! Tani kam porositur edhe 2 te tjera, te Kadare: "Darka e gabuar" dhe "Aksidenti"
  qenkam gabuar ne titull: Paskan qene "Darka e gabuar" dhe "KESHTJELLA" te Kadare dhe "Ahmet Zogu" nga Blendi Fevziu!

  Per momentin jam duke lexuar "Darka e gabuar".


 5. #345
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile

  i kam lexuar edhe kto te Kadare:

  • Prilli i thyer
  • Aksidenti
  • Pallati i endrrave
  • Kronike ne gure
  • Kush e solli Doruntinen
  • E Penguara
  • Gjenerali i Ushtrise se vdekur
  • Pasardhesi (gjermanisht)


  Ndersa dje e perfundova "Alkimistin" e Paulo Coelho (gjermanisht) dhe tani jam duke lexuar "Shtriga e Portobello" poashtu nga Coelho (gjermanisht edhe ky).


  @Arjol hahaha! Me fal qe po te kthej pergjigje tani, por nuk e paskam pare mire shkrimin!

  Ee pra, eshte nder dhe privilegj ama ta lexosh Kadarene!

 6. #346
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  o intelekt , e paske kap veten me te lexuar , pa provo lexo Bukowskin ose Ditari sekret Pushkini do mesosh shume ;D

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 18 nga 18 FillimiFillimi ... 8131415161718

Tema tė ngjashme

 1. Libri me lėkurė njeriu
  Nga lovee nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 09:55 PM
 2. Koincidenca apo...? Ja vlen t'i lexoni!!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 09:54 PM
 3. Lexoni pėrpara se tė Prezantoheni!!!
  Nga Peniel nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 09:50 PM
 4. 3 te verdhe = 1 te kuq, nese nuk besoni lexoni....
  Nga Cuore RossoNero nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2006, 10:21 PM