Parisi ne foto 26 Gigapixel


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Foto Parisi ne foto 26 Gigapixel

  Receta Gatimi  Ne adresen paris-26-gigapixels do ju shfaqet perpara nje pamje e mbrekullueshme e Parisit. Ajo eshte nje foto e perbere prej 26 GigaPixel dhe me e madhja qe eshte render ndonjehere!
  Nqs nuk jeni te kenaqur me aq, keni dhe versionin HD

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Pssssssssssssssssss fantastike.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Wow shum fantastike po me duket si 3D Faleminderit Reni

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto ēiftesh - Dashuria ne Foto!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-04-2015, 09:04 PM
 2. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 3. Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 11:33 AM
 4. Foto e Dubati ne 45 gigapixel
  Nga 3r1k0 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-07-2010, 10:50 PM
 5. Korēa-Parisi i vogel
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-08-2007, 05:29 PM

Etiketat pėr kėtė Temė