Lirenti.com ne Ekranin tuaj!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Foto Lirenti.com ne Ekranin tuaj!

  Receta Gatimi

  Duke u nisur nga tema "Foto nga desktopi juaj" mendova te hap nje te ngjashme por kesaj radhe foto si duken faqet e www.Lirenti.com ne Ekranin tuaj te kompjuterit apo telefonit!

  Mund te poston me te njejten menyre hapesira te ndryshme nga Lirenti.com, si dhe me shfletues (browser te ndryshem) Opera, Firefox, Internet Explorer, Chrome, Flock, Safari, Opera Mini apo dhe nga Avant Browser.

  ---
  Si te beni foto Ekranit!
  1-Per te bere foto ekranit perdorni Butonin STAMP ne Tastiere
  2- Hapni ēfaredo editor foto dhe nga tastiera shtypni njekohesisht CTRL dhe V
  3-Shpetoni foton dhe vendose ne http://images.lirenti.com

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po e filloj une me Opera! Foto nga faqe e forumit dhe faqe e pare Portali:

  Forumi Home:
  Portali Home:  Nje keshille! Perdorni Alt dhe Stamp per te marre vetem programin aktiv dhe jo gjithe Sfondin

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ja dhe disa foto nga un

  ketu eshte Portail ne browserin Safari  ketu ehte nga browserin Internet Explorer Ta kemi nje si kujtim nga Internet Explorer  ketu eshte nga hapsira Blog nga browseri Google Chrome  Presim te tjera nga antaret

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Keto jane dy pamje nga iPhone:
+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lirenti.com ne Telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-03-2013, 11:49 PM
 2. Video Intro per Lirenti.com dhe projektet tuaj!
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 12:38 AM
 3. Veshja per Festat ne Kompjuterin tuaj nga Lirenti.com!
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-12-2010, 07:54 AM
 4. Lirenti.com Magazine - Dergoni dhe ju artikullin tuaj!
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-04-2010, 02:33 PM
 5. Logo dhe Sllogan per Lirenti.com - Jepni mendimin tuaj!
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 16-04-2010, 06:46 PM

Etiketat pėr kėtė Temė