Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 14 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 273
 1. #41

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Receta Gatimi








 2. #42
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Bravo Altin per keto modele, e vodha njerin dje dhe e bera tek duart e motres

 3. #43
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja dhe nje model tjeter....
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #44
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Nuk duken dhe shume mire se nga celulari jane, por sa per te marre nje ide mire jane.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #45
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Me fal ku punoni ju

 6. #46
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja dhe nje tjeter, por modeli nuk duket fare dhe guret e ndritshem duken si pika
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 7. #47
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga LAKJA\";p=\"11576
  Me fal ku punoni ju
  Lake, une ne Shqiperi kam qene mesuese ne ciklin e ulet, kurse tani ketu, punoj ne dy sallone bukurie dhe me kliente te miat, bej Manikyr, Pendikyr, depilim, punime qerpikesh, tatuazhe etj

 8. #48
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  I ke bere shume bukur me keto punoni ju

 9. #49
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga LAKJA\";p=\"11579
  I ke bere shume bukur me keto punoni ju
  Po Lake me kete punoj , po mos me fol me ju, fol thjesht se sjam shefe une

 10. #50
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Me JU nuk i thuhet shefave por eshte per respekt

 11. #51
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Faleminderit per respektin o Lake, gjithsesi ndiej distance te madhe kur me flasin me Ju..... dhe me afer dhe miqesisht kur me flasin me Ti

 12. #52
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja nje model tjeter qe e kam bere kete jave .
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 13. #53
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja dhe nje tjeter
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 14. #54
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  .........................
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 15. #55
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja dhe tek kembet
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 16. #56
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  .............
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 17. #57
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Nje model francez
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 18. #58
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  ................................
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 19. #59
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja dhe nje model tjeter thonjsh
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 20. #60
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  ................................
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 11:42 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 01:42 PM
 3. Kafshimi i thonjve
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 05:55 PM
 4. Modele thonjsh me majė tė gjatė dhe dekorime
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2009, 02:58 AM
 5. Modele thonjsh.
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 12:59 AM

Etiketat pėr kėtė Temė