Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 14 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 273
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Receta Gatimi

  Po postoj disa nga modelet e thonjve qe kame bere, vecse me origjinalin kane ndryshim shume te madh dhe nuk duken mire se i kam nxjerre me celular, por thjesh te merrni nje ide

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 30-11-2009 mė 10:04 PM.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja nje tjeter.........
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Tjeter ...
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  .........................
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  .............................
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja dhe nje tjeter, megjithese nuk duket shume mire...
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Keto te fundit jan cool fare, hajt mi bej dhe mua!!!!

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vana\";p=\"6768
  Keto te fundit jan cool fare, hajt mi bej dhe mua!!!!
  Hajt ti bej une

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Te gjithe te bukur jane por nuk duken mire
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  emaus, po ju ne greqi e perdorni xhelin per ti ritur gjatesine apo vetem me ate satenin i beni

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"6812
  emaus, po ju ne greqi e perdorni xhelin per ti ritur gjatesine apo vetem me ate satenin i beni
  Ketu perdorim xhelin, akrilikun dhe satenin, por sateni nuk me pelqen fare, kot fare me duket.
  Xheli eshte i preferuar dhe i bukur kurse akriliku mban me shume kur ve thonje fallco.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja dhe nje tjeter.............
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Ja dhe kemba tjeter.............
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  shume te bukur, urime

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Flm Reno
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  te isha goc do vija kastile nje xhiro te ty ti beja thonjte.. i kam shume te gjate, nga natyra

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Reno, po edhe djemte i rregullojne thonjte jo vetem vajzat.
  Nuk e kam fjalen per lyerje, per prerje, pastrim thembrash, kur jane te cara, pastrim thonjsh, etj
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 18. #18
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Perseri i njejti model
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 19. #19
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Emaus, me duhet nje model thonjsh teper elegant, por jo katror te lutem se nuk me pelqen, dhe nqs ma thua pa figure nuk ka problem mjafton te kem nje ide speciale.

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

  Nuk kuptova se cfare tamam kerkon. Me thuaj si jane thonjt e tu, baza e thonjve eshte e madhe apo e vogel, dhe nese i ke te gjate ose te shkurter.

  Modeli francez eshte shume i bukur dhe elegant, vecse nese i ke thonjt shume te vegjel eshte pak e eveshtire dhe nuk duken dhe shume bukur.

  Me thuaj ca do veshesh dhe si i ke thonjt.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 14 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 11:42 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 01:42 PM
 3. Kafshimi i thonjve
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 05:55 PM
 4. Modele thonjsh me majė tė gjatė dhe dekorime
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2009, 02:58 AM
 5. Modele thonjsh.
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 12:59 AM

Etiketat pėr kėtė Temė