Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 14 nga 14 FillimiFillimi ... 491011121314
Rezultatet nga 261 deri tek 273 prej 273
 1. #261
  i/e rregjistruar Maska e stejana
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  8
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  do mi besh e mua thinjt kshu eeeee

 2. #262
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga stejana Lexo postimin
  do mi besh e mua thinjt kshu eeeee
  ti bej une

 3. #263
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Tjeter ...
  thjesht dhe bukur

 4. #264
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po me thonjt e shkurteeeer ben dot gje ti anila ?
  po mbyll syt , e po imagjinoj sikur i kam te gjat

 5. #265
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  dhe une si shoqja me siper ka, problem se kam thonjte e shkurter..si rris dot...
  Ani na bej ndonje model qe te na duken pak te gjate....

 6. #266
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  dhe une si shoqja me siper ka, problem se kam thonjte e shkurter..si rris dot...
  Ani na bej ndonje model qe te na duken pak te gjate....
  Gjithmone duhet patur parasysh se gjithcka qe stonon ne shendetin tone ka ndikim nga menyra se si ne ushqehemi...thonjte delikat jane si pasoj e mungeses se vitamines pa varsisht se thonjte ne vetevete jane qelize e vdekur......kane gjithsesi nevoj per menyre te mire ushqyerje...

  karrota,veza...ndihmojne ne permirsimin e thonjeve...gjithashtu eshte mos mbajtja gjate ne uje...

  une i kam thonjte te fort pergjithsisht...por nuk me pelqejne shume te gjate...i kam qejf normal....dhe te lyer transparent....ngjyrat i kam inat...dora duket bukur pa e ngarkuar me ngjyra....dicka delikate dhe e bute....

 7. #267
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  shume faleminderit aurora. mendoj se e kam sepse i mbaj shume ne uje duart.

 8. #268
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  shume faleminderit aurora. mendoj se e kam sepse i mbaj shume ne uje duart.
  Po eshte e vertet,edhe une prandaj e permenda....mirpo nje femer e ka te pa mundur te jetoj pa ujin....keq dhe kjo pune....

 9. #269
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  sa me pelqen kjo lloj ngjyre ,, kaq e leht ,e embel. pak a shum kshu i kam tani

 10. #270
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
 11. #271
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sa me pelqen kjo lloj ngjyre ,, kaq e leht ,e embel. pak a shum kshu i kam tani
  sa te bukur jane vertet.....

 12. #272
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Manikyri pėr sezonin e ftohtė...Disa keshilla rreth ngjyrave te vjesht-dimer 2013...

  Ngjyrat e errėta janė duke fituar terren nė manikyr, por ka edhe hapėsirė pėr klasiket, si tonet e lehta.


  Tonet e errėt, blu e thellė, njė ngjyrė qė mund tė vijė shumė afėr tė zezės, pa humbur asnjė intensitet.
  Bordo, e kuqėrremtė intensive dhe e errėt, shumė elegante dhe klasike.

  Tė gjelbrat kanė ende peshė nė manikyr pėr sezonin e ri. Njė e gjelbėr ushtarake dhe kaki, ngjyra tė zbehtė janė shumė afėr trendit trasparent. Brenda kėsaj kategorie, ne mund tė pėrfshijmė ngjyrėn bezhė, rozė, gri dhe kafe e zbehtė, qė aplikohen tek thonjtė qė ende duken tė natyrshėm.
  Nuanca mat, e cila kishte njė ‘boom’ gjatė sezonit tė kaluar, do tė pėrshtatet me tė rejat e ngjyrave tė dimrit.
  Strukturat e thonjve gjithashtu kanė vendin e tyre nė manikyrin e muajve tė ardhshėm.

  Tonet metalike do tė jenė njė domosdoshmėri. Ar, argjend dhe bakėr, do tė aplikohen nė raste tė veēanta por gjithashtu edhe ēdo ditė.
  Shkėlqimi do tė jetė njė nga tendencat pėr kėto muaj. Thonjtė e ndritshėm dhe mahnitės nuk do tė lėnė indiferent askėnd.

 13. #273
  i/e rregjistruar Maska e Artemisi
  Anėtarėsimi
  Jan 2017
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mua me pelqejne modelet e thonjve me gravure dhe me pak imangjinate mund te krijosh qindra modele thonjsh per cdo rast.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 14 nga 14 FillimiFillimi ... 491011121314

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 11:42 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 01:42 PM
 3. Kafshimi i thonjve
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 05:55 PM
 4. Modele thonjsh me majė tė gjatė dhe dekorime
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2009, 02:58 AM
 5. Modele thonjsh.
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 12:59 AM

Etiketat pėr kėtė Temė