Rezultati i sondazhit: Besoni se ekziston ferri (degjoni video me zera nga Ferri) ?

Votuesit
22. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po

  12 54.55%
 • Jo

  6 27.27%
 • Ndoshta

  4 18.18%

Besoni se ekziston ferri (degjoni video me zera nga Ferri) ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Besoni se ekziston ferri (degjoni video me zera nga Ferri) ?

  Receta Gatimi

  Besoni se ekziston ferri???

  Nė kėtė material videomesazhi bėhet fjalė pėr vėndin se ku ndodhet "FERRI" ose liqeni i zjarrtė, ku pėrfundimisht shpirtėrat pėrfundojnė aty nė fund tė gjykimit pėrfundimtar.

  Por unė mendoj se kėto zėra ulėrimash tė kallin datėn me tė vėrtetė kur e dėgjon dhe kupton se pse dhe se si kanė arritur ata aty, dmth qė ka njė mė tė madh nė Univers? Perendia ėshtė!!!

  Gjykoni vetė njerės te pasiguruar!!! Ndėrkohė shumė skeptikė thonė qė janė zėra tė montura dhė tė realizuara nė studio profesionale, gjithsesi bėhet fjalė pėr vitet 1970 afėrsisht ky material.

  Nė fakt nė Bibėl thuhet se Jezusi ndenji nė zemėr tė tokės pėr tre ditė, ku u predikoi frymėrave tė kėqinj tė cilėt mendoj se jane Engjėjt e rėnė (Frymerat dhe Demonet) nė Zanafillėn 6:4, ku dhe ferri dhe parajsa ndaheshin nga njė humnerė e pakalueshme.

  Une e besoj mesazhin e kėsaj video pamvaresisht skeptikeve pėr mėnyrėn e thithjes sė kėtyre zėrave nė brėndėsi tė tokės dhe se si e kanė arritur kėta njė gjė tė tillė.

  Degjojeni vete


  http://www.youtube.com/watch?v=A6h2dZ51iy8

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Besoni se ekziston ferri (degjoni video me zera nga Ferr

  mbase te gjithe keto nuk jane imagjinata por kane nje pike referimi...

  Vota ime shkoj per "Ndoshta"

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Besoni se ekziston ferri (degjoni video me zera nga Ferr

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"6854
  mbase te gjithe keto nuk jane imagjinata por kane nje pike referimi...

  Vota ime shkoj per "Ndoshta"
  Pavaresisht nga videoja, edhe sikur videoja te mos jete e vertete Ferri ekziston 100%

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Besoni se ekziston ferri (degjoni video me zera nga Ferr

  E verteta eshte se ferri duam apo nuk duam, ekziston. Problemi qendron tek njeriu qe e ka te veshtire te pranoje.

  Gjithsesi, i jepet mudesia gjithsecilit te mendoje. Mendojeni.  ns

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Besoni se ekziston ferri (degjoni video me zera nga Ferr

  per mua ekziston

 6. #6

  Re: Besoni se ekziston ferri (degjoni video me zera nga Ferr

  JO

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e kazinoportal
  Anėtarėsimi
  Feb 2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Varet si e konceptojme ne egzistencen e ferrit, ne fakt egziston nje ferr qe eshte vete jeta kur te behet ferr, per shkak te ndonje problemi te caktuar.Kot nuk themi shpesh, mu be jeta ferr

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ska video te ky linku

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēdo i pesti fėmijė dėgjon zėra dhe pėshpėritje
  Nga vaaldr1n nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-04-2012, 10:45 PM
 2. Ferri - Video Klip
  Nga Sefedini nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 07:24 PM
 3. Parajsa dhe Ferri nė Bibėl
  Nga Sefedini nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 12:50 PM
 4. Kėnga “Jakup Ferri” shumė e kėrkuar
  Nga Coca-Cola nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-07-2008, 11:20 AM
 5. Qendra e Tiranes, ferri i automjeteve
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-01-2008, 05:54 PM