Cfare gjeje Nuk mund ti Rezistoni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 46
 1. #21
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Une i rezistoj cdo gjeje, nuk kam asnjegje qe nuk i rezistoj dot

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  nuk i rezistoj dot kompjuterit kur e gjej hapur

 3. #23
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Nuk rezistoj te mbaj diete

 4. #24
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  pijes red bull nuk i rezistoj, akullores Banana Split, ushqimeve thai (tailandes) dhe me djegesim shum ee plot sene tjera qe tash s'po m'kujtohen!

 5. #25
  i/e rregjistruar 10% Maska e Receta Gatimi
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Postime
  11
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nuk mund ti rezistoj embelsirave

 6. #26
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Cokollatave........

 7. #27
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  embelsirave....kur i kam perbersit dhe m shkon mendja .. nuk pyes nqs eshte mesnat per ta ber embelsiren ose ushqimin pergjithsisht ... jam hamse madhe

 8. #28
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  nje kafe me shoqet e mia

 9. #29
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  plazhit qe edhe ngjyren ia kom harru...

 10. #30
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  1 gote vere (te mire)
  1 cope ēokollat
  1 puthje nga mbesa preferuar

 11. #31
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahaha edhe une veres se kuqe...mirpo kur eshte e mire...se ka edhe nga ato qe edhe nje got te ze koka.....e une e urrej kur me ze koken...se qesh dhe qaj ne te njeten kohe hahahahahhaha

 12. #32
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahaha edhe une veres se kuqe...mirpo kur eshte e mire...se ka edhe nga ato qe edhe nje got te ze koka.....e une e urrej kur me ze koken...se qesh dhe qaj ne te njeten kohe hahahahahhaha
  Ato qe te ze koka nuk jane vera

  Dje kam pire i vetem 1 shishe (se te tjeret preferojn birra) dhe jo koha nuk me ka zen, por ndihesh dhe mire!

 13. #33
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  nuk i rezistoj dot nje bisede me albanianboy se perhere kur mbyll pc jam e lumtur dhe e buzeqeshur

 14. #34
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  nuk i rezistoj dot nje bisede me albanianboy se perhere kur mbyll pc jam e lumtur dhe e buzeqeshur
  as unnnnnnn me ty !!!!!!!!!!!!! driteeeee

 15. #35
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  jastekut

 16. #36
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahaha sa kam qeshur....jastekut thot...kurse une i rezistoj te gjithave......kam goxha imunitet te fort...

 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  are you shureee????????


  shiko cte kam sjell
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...R5ptKMKEqOh4sg

 18. #38
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahahaha mossss ...nuk e dua nuk e dua...s'eshte per mua...le ta haj ndonje tjeter...c'mund te thoshte shushka ne mes te nates?...hahahahaha

 19. #39
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  kshu esht kur i shpreh hapur dobesit hahaha

  e di ? motra ime kur me kerkon ndonje gje...ndonje rrob....apo kur do ti bej ndonje ese....ma di celsin per te me bindur..hahaha....nuk e refuzoj dot prz hahaha

 20. #40
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahaahhahaha eshte e vertet...jane te pa rezistueshme....kos frutash "Aktivia" psh me pelqen shume...jo ato qe hane bebet si dua

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare antivirusi mund te shkarkoj?
  Nga pablita nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 23-12-2014, 06:51 PM
 2. Ēfarė mund tė bėjnė SmartTV-tė ?
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 20-07-2012, 10:33 PM
 3. WWDC: Cfare do te mund te prezantoje Apple te Henen ?
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 08:59 PM
 4. Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-03-2010, 09:54 AM
 5. Ja se cfare mund te beje njeriu me portokalle...
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-06-2008, 09:43 PM

Etiketat pėr kėtė Temė