Cfare gjeje Nuk mund ti Rezistoni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 46 prej 46
 1. #41
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Receta Gatimi

  mua me pelqej jogobella....mmm...se i ka copat e frutave te medhaja ........hahahaha....lam nam

 2. #42
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahhaa kokrren e namit po ik dreq se do thone keto han akoma kos frutash...ncncncnc qenkan minorene akoma

 3. #43
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  nuk mund ti rezistoj dot maces sime kur me vjen e me ulet ne preher (si tani) , pa e ledhatuar dhe puthur cikkkkkkkkkkkk

 4. #44
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kur te me behet padrjtesi ,genjeshtres dhe ndimen se mund ti ofroj dikujt kur kam mundesi.

 5. #45
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  fatkeqesive qe ndodhin per pakujdesi .,gjerave te mira ju rezistoj !!!

 6. #46
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  nuk e di pse, po kohet e fundit nuk mund ti rezistoj nje pice....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare antivirusi mund te shkarkoj?
  Nga pablita nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 23-12-2014, 06:51 PM
 2. Ēfarė mund tė bėjnė SmartTV-tė ?
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 20-07-2012, 10:33 PM
 3. WWDC: Cfare do te mund te prezantoje Apple te Henen ?
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 08:59 PM
 4. Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-03-2010, 09:54 AM
 5. Ja se cfare mund te beje njeriu me portokalle...
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-06-2008, 09:43 PM

Etiketat pėr kėtė Temė