FORZA INTER


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 74
 1. #21
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  Receta Gatimi

  kush e pa milanin dhe juventusin kesaj jave...

 2. #22
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Interi eshte skuadra me e dobet ne Itali

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Dhe sot do ta haje nga Fenerbace

 4. #24

  Re: FORZA INTER

  nje mendje kemi LAKE

 5. #25
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Ku mos te keni nje menje ju mor daj!

 6. #26
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  INTERI e hengri kisha thene une nja 2 dite para.
  Kuklla dhe Genti ngushellime se shpetuat mire sot me 1 gol

 7. #27
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  O lake! Pse nuk hap edhe ti nje teme per skuadren tende! A e di qe ke shume mbeshtetes?

 8. #28
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Po Daku e hapa
  Interi barazim dhe dje me livornon mire qe i dhane penallti

 9. #29

  Re: FORZA INTER

  interi si i NGORDHUR

 10. #30
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Interi shte njesh nga funi!

 11. #31
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Te lumte Daku

 12. #32
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Po ca bo ti mer daj! dihet hesapi!

 13. #33

  Re: FORZA INTER

  Keni gjetur keta tifozat e lodhur ju te isha un ju kisha vene

 14. #34
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  A E KENI PARE RENDITJEN TANI?

  SHIKOJENI KOT NJEHERE PER QEJF SE KUSH ESHTE NE VEND TE PARE...........


 15. #35
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  nga anet e mia i thone: mos i qani hallin kalorsit se i varen kembet , dhe ju ate beni, interi i pari ju gerr gerr

 16. #36
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  HALLALL KUKLLA

 17. #37
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  po na cane veshet mo, nje avas kane nuk shikojne skuadrat e tyre qe e shikojne interin me dylbi nga pozicioni qe kane

 18. #38

  Re: FORZA INTER

  Poshte interi

 19. #39
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Altin111\";p=\"13644
  Poshte interi
  TI MARRESH TE KEQEN, SE TASHI ESHTE I PARI.

 20. #40
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. AC Milan vs FC Inter
  Nga paolo maldini nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 02:44 PM
 2. Finale e Champions League: Bayern - Inter
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2010, 10:28 AM
 3. Eto’o prezantohet tek Inter
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 09:05 PM
 4. 100 vjet INTER
  Nga kuklla nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 09:52 AM
 5. Inter, Mourinho harton listen e “zeze”
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 05:35 PM