FORZA INTER


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 74
 1. #41
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  Receta Gatimi


 2. #42
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  sa pike larg ketyre ngordhalaqeve jemi o genti

 3. #43

  Re: FORZA INTER

  E po ku i erdhi zeri ketyre

 4. #44
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"14270
  sa pike larg ketyre ngordhalaqeve jemi o genti
  jemi ca

  inter 17 pts
  juve 14 pts
  roma 14 pts
  fiore. 13 pts
  milan 10 pts

 5. #45
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  ishte nje milanist pardje qe tha jemi skuadra me e mire , hahahahahaha e pesta me -7 pike nga ne dhe qenka skuadra me e mire hahahahaha

 6. #46
  i/e rregjistruar 10% Maska e rooney
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"14274
  ishte nje milanist pardje qe tha jemi skuadra me e mire , hahahahahaha e pesta me -7 pike nga ne dhe qenka skuadra me e mire hahahahaha
  po ti sikur the qe dardha e ka bishtin mbrapa

 7. #47
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  i dogji ketij

 8. #48
  i/e rregjistruar 10% Maska e rooney
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  pas teje

 9. #49
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  EDHE NJE FITORE TJETER PER INTERIN

 10. #50
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  oleleleleleleee INTER INTER OLELELELELELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE INTER INTER FORZA INTERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

 11. #51
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLL INTERI, CRUZ NE MIN E 42 TE PJESES SE PARE

 12. #52
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Edhe c'fare pastaj! Ka gjet kal t'ngordh dhe po i hy m'shkelma!

 13. #53
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  ORE DAKU, RI MO URTE SE PO I BEJME LECKE, JUVENTUSIN DE QE DHE NAPOLI I NGULI 3 GOLA

 14. #54
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  E shef qe ka gjet kal t'ngordh? Juventus koti! Te na fale poligrafiksi, por ca ti bejme!

 15. #55
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  JUVENTUSI DO RRAHUR ORE BASHKE ME MILANIN!

 16. #56

  Re: FORZA INTER

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genti23\";p=\"16076
  JUVENTUSI DO RRAHUR ORE BASHKE ME MILANIN!
  Kush ti rrah se iNterI ngordhur

 17. #57
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  pse mi kuklla comunistat nuk mund te jen interista?? he pra shife ti!!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 18. #58
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  sa i zgjuar qe eshte ky mo...
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 19. #59
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  ka te drejte.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 20. #60
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  la dismostrazione per kuklla che i giocatori dell'inter sono tutti comunisti, nonostante i tifosi siano dei luridi fasci!!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. AC Milan vs FC Inter
  Nga paolo maldini nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 02:44 PM
 2. Finale e Champions League: Bayern - Inter
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2010, 10:28 AM
 3. Eto’o prezantohet tek Inter
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 09:05 PM
 4. 100 vjet INTER
  Nga kuklla nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 09:52 AM
 5. Inter, Mourinho harton listen e “zeze”
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 05:35 PM