FORZA INTER


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 74
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  FORZA INTER

  Receta Gatimi

  Mblidhuni interiste flisni per INTERIN

 2. #2

  Re: FORZA INTER

  Bo bo sdurohen keta Interistet

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  jemi kampion jemi kampion ole ole ole

 4. #4

  Re: FORZA INTER

  Me dallavere jeni kampione

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  he pusho ti juventino comunista

 6. #6

  Re: FORZA INTER

  POSHTE INTER

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  i u skuq si komunist

 8. #8

  Re: FORZA INTER

  Do te haj me po rri urte Poshte Inter

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  Ai qe shan Interin eshte i share.........

 10. #10

  Re: FORZA INTER

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genti23\";p=\"7831
  Ai qe shan Interin eshte i share.........
  Interin nuk e shajme vetem skuadren shajme

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  gjithmone per skuadren behet fjale.

  Skuadrat shahen, kurse tifozat shajne keshtu eshte kjo pune.

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: FORZA INTER

  kush shan interin ka te beje me mua, qe te kuptohemi, ju bej fertele te gjitheve

 13. #13

  Re: FORZA INTER

  Interi sot si ekip i ngordhur

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  Hallall kuklla, keshtu e duan keta..

 15. #15

  Re: FORZA INTER

  Nqs nuk fitoni dhe sot behuni me MUA

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Forzza INTER


 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: FORZA INTER

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Altin111\";p=\"8630
  Nqs nuk fitoni dhe sot behuni me MUA

  NUK FITON THUA!!!!

  INTERI TE THYEN NE MEST...

  AI KA PER TA FITUAR PRAP KAMPIONATIN SIVJET.

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Ishalla per ju! Vitin e kalum gjeti dele dhe u mori leshin! Kete vit nuk te le ujku me zonjen!

 19. #19
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: FORZA INTER

  Forzza ujku!

 20. #20

  Re: FORZA INTER

  [quote=genti23\";p=\"10025]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "Altin111\";p=\"8630":lp4eweyy
  Nqs nuk fitoni dhe sot behuni me MUA

  NUK FITON THUA!!!!

  INTERI TE THYEN NE MEST...

  AI KA PER TA FITUAR PRAP KAMPIONATIN SIVJET.
  [/quote:lp4eweyy]

  Ajo miqesorja Barcelone & Inter 5 : 0 ishte e bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. AC Milan vs FC Inter
  Nga paolo maldini nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 02:44 PM
 2. Finale e Champions League: Bayern - Inter
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2010, 10:28 AM
 3. Eto’o prezantohet tek Inter
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 09:05 PM
 4. 100 vjet INTER
  Nga kuklla nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 09:52 AM
 5. Inter, Mourinho harton listen e “zeze”
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 05:35 PM