Facebooku ne te ardhmen !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Talking Facebooku ne te ardhmen !

  Receta Gatimi

  Ja dhe nje foto e pregatitur nga un !

  facebooku ne shqiperi !

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga MAJDI; 29-01-2011 mė 02:05 PM.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Per Shqipetaret keshtu eshte vertet......... Dhe me keto mendime futen ne facebook.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hahahahhaahahahahahah

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Paska plas keq ndarja! Hahaha ishalla pa pasoja te renda!

 5. #5
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  hahhahahahahahh

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Heheeheheheheh bravo Majdi me te vertet keshtu eshte hehehehe

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahahahahahahahaha sa te forta ato ne te djathte te fotos

  dhe sa te verteta kto ne te majt

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  12/12/2012 :d

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Cfar po pret eshte pa lek .

  Poshte Dates 12.12.2012

  Keni leje qarkullimi

 10. #10
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  hahaha nqs e ke me dy menje mos u rregistro fare.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si ndikon Facebooku nė lidhjen tuaj
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-05-2012, 10:08 PM
 2. Sa ndikon e kaluara ne te ardhmen..........??
  Nga Alb-Angel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-04-2012, 03:24 PM
 3. Si do tė dukeshin Facebooku dhe YouTube para 50 vjetėve!
  Nga gjendar nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-01-2011, 06:29 PM
 4. Facebooku, shkak divorcesh nė SHBA
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-12-2010, 07:55 AM
 5. Balotelli: E di tė ardhmen time
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:22 PM