Paketa Logo/Font Lirenti.com per vizatimet tuaja!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Bug Paketa Logo/Font Lirenti.com per vizatimet tuaja!

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Per te gjithe ata qe duan te vendosin shkrimin Lirenti.com ne vizatimet e tyre, mund te marrin file .psd qe kemi pregatitur.

  Kete ilustrim e kemi supozuar si stantarti i simbolit te Lirenti.com  Ju mund te vendosni Logon e Lirenti.com duke mbajtur te njejtat proporcione! Nqs deshironi te vizatoni nje tuajen, siper ilustrimi do ju ndihmoje si ta kryeni.

  Shkarko File PSD - Nqs nuk keni karakterin Myriad Pro, mjafton ta kerkoni!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit Lirenti shum e nevojshem dhe Psd, do mundohemi qe ta pershtasim sa me mir !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Logo dhe Sllogan per Lirenti.com - Jepni mendimin tuaj!
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 16-04-2010, 06:46 PM
 2. Si te instalojme FONT ne kompiuter?
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-06-2009, 11:58 PM
 3. Paketa Vista 2007 sipas Lirenti.com
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-03-2009, 08:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė