Islami u perhap me shpate? - Ahmed Deedat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e djal8ove
  Anėtarėsimi
  Mar 2010
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Islami u perhap me shpate? - Ahmed Deedat

  Receta Gatimi


 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ciarli
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Islami i vertete u mbrojt me shpate ne ditet e para te tij, edhe pse pesoi humbje ushtria e Aliut vdiq heroikisht dhe e bindur ne te verteten qe po kalonin ne dhune dhe terror global.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shqiptarėt dhe islami
  Nga lovee nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 08:27 PM
 2. Islami me hapa te shpejt eshte duke u perhapur neper bote.
  Nga djal8ove nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-04-2010, 09:24 PM
 3. Islami nuk mposhtet, nga Shejk Kishk
  Nga djal8ove nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2010, 05:34 PM
 4. Ahmed Deedat - Debat me ushtarė amerikanė
  Nga djal8ove nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2010, 04:43 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 08:05 PM