Receta Gatimi

Film Dokumentar Jakup Hasipi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e djal8ove
  Anėtarėsimi
  Mar 2010
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Film Dokumentar Jakup Hasipi


 2. #2
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Une personalisht e kam par ket dokumentar asht shume i mire ,ju kesha sugjeruar qe ta shiqoni se me te vertet ka qen nje Dietar qe rrall her ka takuar njerzimi.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. James Blunt, dokumentar per Kosoven !!
  Nga labja nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-04-2012, 01:12 PM
 2. Kėnga “Jakup Ferri” shumė e kėrkuar
  Nga Coca-Cola nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-07-2008, 11:20 AM