Receta Gatimi

Nuk me kujtohet kodi admin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Nuk me kujtohet kodi admin

  A ka ndonje metode apo program qe te hapi pc kur harron kodin e hyrjes ?
  kam harruar kodin e admin. tek laptopi dhe hyj vetem si user.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  KUR te hapet pc tek useri pa u futur akoma nga tastjera Ctrl + Alt + Delete dhe ne tabelen qe shfaqet tek useri shkruaj administrator dhe enter mepas futu ne pc dhe hiq paswordit

  neqoftese kjo menyr nuk funksionon mos nguro te postosh perseri

  kalofsh mir !

 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  flm Majd
  e provova me Ctrl-Alt-Delete por perseri nuk munda te hyj.....

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Te lutem me shume shpjegime,Cfare sitemi perdor XP,Vista,7,Linux etj,qartesohu pak,menyrat e hapjes jane te ndryshme.

 5. #5
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Te lutem me shume shpjegime,Cfare sitemi perdor XP,Vista,7,Linux etj,qartesohu pak,menyrat e hapjes jane te ndryshme.
  sistemi---vista home premium
  do e formatoj keto dite dhe zgjidhet problemi
  por thjesht doja ta dija edhe per here tjeter nese me ndodh perseri.
  klm

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Mund te futeshe ne menyre Superuser Provizor, ka shume CD Tool qe heqin fjalekalimin.

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  nje shok me sygjeroi kete prog. passware
  a keni ndonje link nga ku mund ta mare kete apo qofte edhe ndonje tjeter

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare eshte zip - kodi
  Nga ardona nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-10-2010, 02:55 PM
 2. Truri nuk ka mė sekrete, ja kodi qė lexon mendimet
  Nga Negativ nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-01-2009, 10:28 AM
 3. Mrekullia e ADN-sė. Ēfarė tregon kodi gjenetik i njeriut
  Nga ema_d nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-03-2008, 02:46 PM
 4. [Kerkes] Kodi Countdown per Vitin e Ri!
  Nga vigan nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-12-2006, 10:46 PM