Fjalori me i goditur shqip- shqip :lol:


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Fjalori me i goditur shqip- shqip :lol:

  Receta Gatimi

  Fjalor shqip- shqip  Shoqe:--i thuhet personit te seksit femer,seksualisht te kundert
  me ty,me te cilen ke nje deshire te shfrenuar per te bere seks.

  Shok:--i thuhet personit te seksit mashkull, seksualisht te njejte me ty, me te cilin nuk te shkon mendja asnjehere per te bere seks.

  Arkitekt:-- i thuhet personit qe nuk eshte aq i zoti, per tu bere inxhinier...

  Bankier :-- eshte nje tip qe te jep ēader kur ka diell dhe ta merr kur bie shi...

  E lehte: -- i thuhet nje femre qe s'do tia dije fare per moralin...

  Intelektual: -- individ i afte, per te menduar me shume se dy ore,
  per dicka qe s'ka te beje fare me seksin...

  Gjuhe (llape): -- organ seksual, por qe disa te degjeneruar,
  e perdorin per te folur...

  Pesimist: --optimist me eksperience...

  Furre: -- pjese trupi e femres,qe cliron nxehtesi,
  por qe disa persona, ne menyre te jashteligjshme, e perdorin per te gatuar...

  Dashi: -- shenja e pare e horoskopit, por qe disa persona te prapambetur i therrasin burrit te deles...

  Mashtrues: -- quhet ai politikan i cili flet me shume neper fushata
  elektorale...

  Lypsar: -- emri i policit te qarkullimit rrugor ne shqiperi..

  Bilbil: -- organi seksual i mashkullit, qe policet dhe gjyqtaret e ndeshjeve,i fryjne pa pike turpi ne sy te popullit...

  kurve:-- quhet ajo femer bujare e cila i kupton nevojat seksuale te seksit mashkullor ne kembim me pak te mira materiale.

  Kushtetute: -- teresia themelore e ligjeve te xhungles..

  Harrakat: -- person i cili kujdeset jashte mase per veten e tij...

  Polic :- Coban te cilit i kane humbur delet apo lopet, (pak rendesi ka), dh qe ka dale ti kerkoje neper popull...

  Deputet :- Bandit ose kontrabandist me imunitet...

  Mjek :- Kriminel me bluze te bardhe...

  Gazete :- Droge per pensionistet, dhe te papunet...

  Parti e vogel politike :- Garnitute ne pjaten e qeverise...

  Parlament :- Tragjikomedi reale...

  Shites :- Vampir, qe nuk ka deshire te te leje asnje pike gjaku ne trup...

  Internet :- Semundja e pasherueshme, qe po zevendeson virusin e AIDS-it tek shume te rinj...

  Prezervativ :- Parrulle e cila i thote ne menyre te prere
  " JO SHTATZANISE".....

  Gazetar :- LLafazan me patente...

  Martese :- Periudhe e jetes se njeriut, qe po u fute ne te, s'ka doktor, hoxhe e prift qe te te sheroje...

  Zhvillim ekonomik : I thone pushtetaret e sotem, periudhes kur vendi sa vjen e zhytet ne varferim te thelle ...

  Avokat mbrojtes :- I thuhet atij personi, qe te rrjep per se gjalli ne nje periudhe, kur ti kerkon qe te mbrohesh...

  gjinekolog:-- person i autorizuar ne futjen e duarve.

  atdhetar:-- person i paidentifikuar ne vendin qe ndodhet.

  ushtar:-- merhum pa njohje politike dhe me gjendje ekonomike te shkaterruar.

  pensionist:-- qenie njerezore e pa shprese.


  patriot:--njeri i gatshem te vdese pa e ditur pse.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Fjalor shqip- shqip

  keto qenkan vertet te godituara

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Fjalori me i goditur shqip- shqip :lol:

  Me bere te buzqesh....... te forta!

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e valbona01
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  3
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  te lezetshme por ka me mire

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Me pelqyen shummm

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ky fjalor eshte fantastik, aq me teper qe eshte shqip-shqip

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  haha sic e tha dhe Reni i mesiper keto qenkan me te vertet te goditura ! !!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Program me ze shqip
  Nga Coca-Cola nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 22-04-2010, 10:05 PM
 2. Photoshop ne shqip – Komandat baze te Photoshop-it ne shqip
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-03-2010, 10:30 PM
 3. Gjithcka ne shqip
  Nga LONA1981 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 03:57 PM
 4. Fjalori homerik-shqip
  Nga EMAUS nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-09-2008, 10:11 PM