Mesazhe celulari :D


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 51
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Mesazhe celulari :D

  Receta Gatimi

  Dashuria ime tull

  Dashuria jote llaē

  Dashuria jone

  Pallat 5 katsh.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D

  Ne dritare rrija une,

  ne dritare rrije ti.

  Buke me gjalpe haja une

  buke me gjize haje ti.

  ...eh dashuri, dashuri...

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D

  Ishte nji dite e bukur me diell

  neper rruge binte shi

  catite ishin mbuluar me bore

  macet benin dashuri..

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D

  Ne mengjes nuk ha sepse te mendoj

  Ne dreke nuk ha sepse te mendoj

  Ne darke nuk fle, sepse kam uri ...

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Mesazhe celulari :D

  Nuk e di se si ta them, por kam shume shum deshire ta bej me ty....... e di qe ti e ben shum mire, prandaj......... eja te bejme bashke .............................Pemen e Vitit te Ri!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Mesazhe celulari :D

  I embel dhe i bute, ne goje kur e fut, i bardhe apo i zi, ngjyra ska rendesi, me gjuhe e shijone, me dhembe e rrotullon, lengun kur leshon, cemcakizin kur shijon!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Mesazhe celulari :D

  Nese prej meje mendja s'te hiqet,
  Nese per mua zemra te digjet,
  Atehere afrohu dhe me prit pak mua,
  Se do te vij ngadal qe te them Te Dua!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Mesazhe celulari :D

  Trupi yt i bardhe si bora me rreshket me iken nga dora,
  une te kam dhe ste leshoj
  dhe pas vetes te shtrengoj.
  Per miken time me besnike

  ty moj leter higjenike.  Ej...do doja ... qe ne te dy.... dmth ... njehere te vetmuar...pa thene
  asgje dhe askujt... ashtu fshehurazi... te shkonim te benim .....shooping....te Gabi...


  Zemra e femres eshte gure, hyre brenda e s'del me kurr. Zemra e mashkullit eshte hotel, kush ka qef hyn e del!


  Un do vij ke ty......te mberthej,
  ne shtratin tend te hyj.......
  Ty do te kapin ethet....do te djersitesh....
  do dridhesh e digjesh perbrenda.........
  nga i shumeprituri....
  .i yti.....GRIPI...!

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Mesazhe celulari :D

  Do zbresesh poshte se ika?!

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Mesazhe celulari :D

  Jo mos ik!

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Mesazhe celulari :D

  Po une nuk ika! Ti pse ike?

  PS: Teme e papame kjo!

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D

  Jam nje pike vese ne mengjesin pranverore,
  Do rreshqas po me mbajte ne dore,
  Po me le ne diell, do avullohem, do tres,
  E me lejo te lutem ne zemren tende te jetoj, te mbes.

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D

  Te rrita me buke misri
  djathe e kokrra ulliri,
  te kisha si femi
  ti ishe me i miri.
  Jo , ty nuk te lane,
  te moren me zor
  Ma vodhen gjeldetin me 30 dhjetor!!!!

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D

  Une te putha
  E ti me puthe
  Une gjuhen ta kafshova
  Ti dhembet,mi ngule
  Une te rashe me shuplake
  Ti ma fute n'grusht
  Hmmm...,heren tjeter
  Do t'marrim arbiter patjeter

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D

  Pi cigare, paf e puf
  Sepse sot une jam me rruf
  Une me gripin, do luftoj
  Sepse ty te dashuroj.

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Mesazhe celulari :D

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Insomnia
  Trupi yt i bardhe si bora me rreshket me iken nga dora,
  une te kam dhe ste leshoj
  dhe pas vetes te shtrengoj.
  Per miken time me besnike

  ty moj leter higjenike.  Ej...do doja ... qe ne te dy.... dmth ... njehere te vetmuar...pa thene
  asgje dhe askujt... ashtu fshehurazi... te shkonim te benim .....shooping....te Gabi...


  Zemra e femres eshte gure, hyre brenda e s'del me kurr. Zemra e mashkullit eshte hotel, kush ka qef hyn e del!
  Un do vij ke ty......te mberthej,
  ne shtratin tend te hyj.......
  Ty do te kapin ethet....do te djersitesh....
  do dridhesh e digjesh perbrenda.........
  nga i shumeprituri....
  .i yti.....GRIPI...!
  Me kete mesazh i paska lon nja 30 euro ai/ajo qe e ka bo!

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D

  Dyshon qe yjet jane zjarr,
  dyshon qe dielli leviz,
  dyshon qe e verteta eshte genjeshter,
  por mos dysho kurre tek miqesia ime per ty...

 18. #18
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D

  Ne boten e ndjenjave MIQTE jane yjet...
  disa bien,
  disa humbasin drite,
  disa fuqi...
  por une me siguri nuk do te bie dhe nuk do te humbas kurre drite!

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D

  Gjithmone kur te jesh trishtuar shih nga qielli:
  cdo yll qe sheh eshte nje person qe te do,
  me pershendet nqs me sheh

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mesazhe celulari :D


  Miqesia qe na lidh eshte me e forte se cdo ciklon,
  do te me kesh prane kudo qe te ikesh,
  sepse nuk ka kufije per te miren qe te dua.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Prezantohet “celulari flete”
  Nga ulkina nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 03:04 PM
 2. Dergimi i mesazhe falas
  Nga fatjonaf nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 02:27 PM
 3. A mund te dergoj mesazhe nga pc ne celular?
  Nga edli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-09-2009, 12:34 PM
 4. Cilat mesazhe te pelqejne me shume?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 11:39 PM
 5. Si te publikojme mesazhe audio te gjata?
  Nga huggos nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-03-2009, 05:00 PM