Receta Gatimi

Ku do e kaloni 1 Maj!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 32 prej 32
 1. #21
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  THem se nuk do e kaloj fare

 2. #22
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  sa mire tani ajo qe do kercej jam une..........


 3. #23
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Dokesh ti sa zemer mire je

 4. #24
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  fiks si ty........as me shume e as me pak..........po fiks fare jam,identik ,

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  ishallaa ben koh e mir , te vemi ne plazh

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  ka shpija ubonaj...

 7. #27
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  1 maj tek parukjerja... thon se eshte mire te presesh pak floket...
  besoji o tek shpia ime ose tek e labes,,,,,

 8. #28
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te kalojme Marsin Prillin....mire njehere....pastaj te mendojme per 1 Majin!....

 9. #29
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  ca feste eshte kjo? apo e punes?

 10. #30
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  hahahahaha zakonisht njihet si dite proteste....por per ne Shqipetaret eshte fest se e kemi pushim

  sot edhe une u bashkova me turmen dhe festova....kalova shuuuuuuuume bukur....me gjithe fisin tim....si gjithmone....piknik jasht qytetit....jemi kenaqur shume...kercyem...luajtem me top....me letra....kenduam ndopak....edhe pime mos te harroj kete detaj....hahahahahaha.....

  Gezuar 1 Majin me qe ra fjala......

 11. #31
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  n'kejt Boten protestohet e n'Kosovė edhe Shqipni festohet...

 12. #32
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  n'kejt Boten protestohet e n'Kosovė edhe Shqipni festohet...
  ke shum te drejt ice
  ne pa e ndryshuar vetet tona asnjeher nuk mun te ndryshojm gjendjen ton

  sa i perket temes e kalova ne shtepi, sikur te kishte ndonje protest do te dilja te protestoja

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet?
  Nga Nerti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 28-09-2014, 02:37 PM
 2. Ku do ti kaloni pushimet kete vere?
  Nga Nerti nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 14-08-2013, 07:54 PM
 3. Ku do ti kaloni pushimet e Vitit te Ri ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 03:24 PM
 4. Si e kaloni kohen e lire
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 03:07 PM
 5. Ku dhe si do e kaloni fundjaven?
  Nga Nerti nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 03:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė