Pse?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 11 nga 46 FillimiFillimi ... 67891011121314151621 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 201 deri tek 220 prej 910
 1. #201
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Receta Gatimi

  pse nuk ftohet koha edhe ktej nga un?

 2. #202

  Re: pse?

  Pse erdha un

 3. #203
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse sme ze gjumi??

 4. #204
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  pse qenka merzitur vajza?

 5. #205
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: pse?

  pse thoni shpesh pse?

 6. #206
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse duhet te besh kete pyetje qe dihet pergjigja?

 7. #207
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse Daku ka dy yje ???

 8. #208
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse nuk kam tre?

 9. #209

  Re: pse?

  Pse un skam ylla

 10. #210
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse nuk i kthejne reputacionet ??/

 11. #211
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: pse?

  Pse PoLiGrAfIkSi dashka qe te ftohet koha ?????

 12. #212
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse, ci do yllat ti?

 13. #213
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  pse nuk vjen ti elbasanllija ketu te un dhe ta shikosh dimrin me 35 grade celcius

 14. #214
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: pse?

  pse kaq shume shi sot?

 15. #215
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: pse?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"15207
  pse nuk vjen ti elbasanllija ketu te un dhe ta shikosh dimrin me 35 grade celcius
  Me gjithe qef vij PoLiGrAfIkSi une po vdes per iēik djell , ngrohtesi *


  Pse me duket koha shume e gjate kur e di qe do iki diku ????

 16. #216

  Re: pse?

  Pse spo na hapet koha

 17. #217
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: pse?

  pse ti altin nuk e di qe jemi ne vjeshte dhe po i afrohemi dimrit

 18. #218

  Re: pse?

  Pse me un thashe se jemi ne afrike ne

 19. #219
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: pse?

  PSE DO TE DOJE TE ISHE NE AFRIKE TI

 20. #220

  Re: pse?

  Pse aty jam

+ Pėrgjigju tek Diskutimi