Pse?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 46 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 910
 1. #81
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Receta Gatimi

  C'sherr ka filluar ore Altin?

 2. #82

  Re: pse?

  Debat i vogel (shaka)

 3. #83
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  OK!

 4. #84
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse e beni qimen tra mor aman??

 5. #85

  Re: pse?

  Pse mos e bejme qimen tra Alb-Angel?

 6. #86
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: pse?

  pse altini nuk eshte ne linje?

 7. #87

  Re: pse?

  Pse Kukulla eshte simpatike

 8. #88
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse Altini u bo me Gjermont?

 9. #89

  Re: pse?

  Pse Daku nuk e dinte qe un jam me Gjermanine

 10. #90
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  pse me ishte krijuar pershtypja qe ishe me Italine?

 11. #91

  Re: pse?

  Pse sme pelqen Italia ne futboll mua

 12. #92
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse mua s'me pelqen fare futbolli?

 13. #93
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse.................... pika,................pika,................pika,... .............pika???????????

 14. #94

  Re: pse?

  Pse Dakut si pelqen futbolli?

 15. #95
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Sepse lakja me futi ne qef formula1
  Pse s'me futi ne qef edhe futbollin?

 16. #96
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: pse?

  daku me mire se pastaj gruaja sdo tashikonte dot me sy

  pse cunave ju pelqen kaq shume futbolli, dhe na bllokojne te djelen

 17. #97
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse, as ty nuk te lene te shohesh ndonje gje tjeter? Une ne shtepine time jam rehat fare nga kjo ane, se dhe kur kam qene te prinderit im ate vetem sport donte te shihte nga mengjesi deri ne darke duke fillu nga ping pong, mundje, boks, not zhyt, not myt, futboll, basket...etj! Une nuk i mbaj mend te gjithe ndersa ai i shihte!

 18. #98

  Re: pse?

  Pse sqenka asnje online

 19. #99
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  pse thu qe buk jane , jan ca online

 20. #100
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pse?

  Pse jam kaq ne qef sot?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi