Gjyshja dashurohet me nipin e saj.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Gjyshja dashurohet me nipin e saj.

  Receta Gatimi

  Dashuria nuk njeh moshė por edhe gjak. Bėhet fjalė pėr njė histori tė pazakontė mes njė 72 vjecareje dhe njė 26 vjecari, i cili ėshtė edhe nipi i saj. Historia e dashurisė ka lidhur Pearl Carter e Phil Bailey, tė cilėt tashmė mendojnė edhe pėr njė fėmijė. “Jam e gatshme pėr tė dhėne 54 mijė dollarėt e pensionit pėr tė kurorėzuar ėndrrėn tonė”, shprehet 72 vjecarja qė jeton nė Zelandėn e Re. Historinė e ka publikuar “The Sun” qė thekson se Phil u njoh me gjyshen kur mamajea Lynnete vdiq nga njė tumor nė tru dhe nė atė kohė djali ishte vetėm 22 vjec. Ata nuk ishin parė asnjėherė mė parė dhe gjithcka ndodhi me shikim tė parė. “Nė momentin e parė qė e pashė u ndjeva e gjallė seksualisht. Dolėm pėr darkė dhe ai fjeti nė krevatin tim. E putha dhe nuk mė refuzoi”, thekson 72 vjecarja. Kjo lidhje ka skandalizuar Zelandėn e Re dhe nuk ėshtė pranuar nga familjarėt, por mesa duket, asgjė nuk mund ta ndalė tė moshuarėn. “Nuk mendoj t’i kėrkoj falje askujt sepse Zoti mė ka dhėnė njė mundėsi tė dytė nė jetė”, pėrfundon e moshuara
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shi shi gjyshja,po jo me nipin mi dreq.Ca spo degjojm e ca spo shihim.

 3. #3
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Historia duket aq sa romantike edhe vulgare nuk di si tė mendoj pėr kėtė histori
  Gjithsesi mendoj s"kemi tė drejt ti gjykojmė

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po pse me nipin! Shume e ēuditeshme si histori!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Keshtu nuk kisha degjuar un

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ket e bejn njerz te degjeneruar, se mendojn vetem per lidhjen intim te knaqen epshet dhe nuk mendojn karakterin njerzore! sa shum ulin veten me keto gjera vulgare.

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  kete e kam lexuar kahere,gjyshja ia prishi mendjen nipit qe kur ishte i ri ai,e qjane plakat haj

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kujdes nga gjyshet rrezik

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kjo eshte rrjedhoje e familjes liberale dhe moderrne qe perendimi ia pa hajrin hapjes dhe moderrnizimit dhe lirise se tepert. Sepse me thene te verteten, kane gjera te mira, por, familjen, e kane te shkaterruar. Kjo te gjen kur nuk behesh me familjen me rregulla tradicionale.

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  edhe une them kujdes nga gjyshet

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Po, pra, pasojat e "moderrnizimit dhe lirise" sipas qejfit prishen familjen, paska ndodhur tamam sic e paskam menduar se nuk e dija historine te vertet, vetem si lajm sensacion. Kjo te gjen kur moderrnizon "shkallet" e jetes, prishet familja dhe ekuilibri natyror ose i shenjte. Ē'i do kete standarte jetese, mireqenie po, por jo cmenduri. Familja eshte e shenjte! Ējane keto brockulla qe flet Cakoll, "dashuria", ku flitet per dashuri ketu, ka incest dhe kaq.

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jo ore, pse kujdes nga gjyshet, mos ia fut kot tani ti Shabe, kujdes nga prishja e sistemit familjar.

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  ne jete pasuria me e madhe eshtete qenunit njeri,gjerat tjera rregullohen.......

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e kaltrina1
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  11
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nuk mund ta besoj po me duket si nje trillim per fame.

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Mos kane harruar ndonje detaj pa shtuar keto? Si psh qe gjyshja mund te jete ndonje Milionere, por parate qe ka perfituar nga pensioni ka dashur ti shpenzoje per martese???? kusurin, tia kaloje nipit...se ndryshe nuk mund ta besoj kete histori...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Per nipin tim ♥
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 07-05-2012, 03:20 PM
 2. Gjyshja ime !
  Nga labja nė forum Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-06-2011, 06:10 PM
 3. Brabara Berlusconi dashurohet me Alexandre Pato
  Nga paolo maldini nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 06:31 PM
 4. Gjyshi vret nipin me sėpatė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-10-2009, 07:23 PM
 5. gjyshja
  Nga tony65 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-10-2009, 05:02 PM