Receta Gatimi

Kerkes per Logo


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e iperhershmi
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  4
  Reputacioni
  0

  Kerkes per Logo

  me duhet nje logo te firmes JUG-EVROPA mundesisht te paraqitni edhe globin ne te
  dhe ju falemderit respekte per ju

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Pershendetje NUk e di nese i ke lexuar rregullat , sepse duhet te kesh nje numer te caktuar postimesh dhe te prezantohesh

  por eshte hera e fundit qe japim
  nese i ben te gjitha ato mesiper ne do tju bejem nje me te bukur !
  duhet te jesh me aktiv ne forum

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Bukur e ke bere Majdi! Bravo!

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e iperhershmi
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  4
  Reputacioni
  0
  ju falemderit shume

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  iperhershmi, kesaj radhe beme nje perjashtim! Mundohuni te jeni me aktiv ne forum dhe temat e tij!

  Flm!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per Logo
  Nga B|1n1 nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 07:48 PM
 2. kerkes
  Nga Coca-Cola nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:41 AM
 3. SIG/BANNER kerkes
  Nga eragond nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-05-2007, 12:03 PM