Rezultati i sondazhit: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

Votuesit
8. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Premier Leage (Angli)

  6 75.00%
 • Primera Division (Spanje)

  0 0%
 • Seria A (Itali)

  2 25.00%
 • Bundesliga (Gjermani)

  0 0%
 • Liga 1 (France)

  0 0%

Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1

  Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  Receta Gatimi

  Votoni

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  mendoj se premier leage eshte me e bukur luhet nje loje me e hapur dhe me kolektive

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  Premier Leage the best

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  une preferoj serin A te italis

 5. #5

  Re: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  Edhe un jam per Premier Leage (Angli)

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  altino ke harro me von KADEGORIN E PARE (Albania)

 7. #7

  Re: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  Ata jane pretendente per vitin tjeter

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  ata duhet te konkurojne tek cila nga federatat e wresling ju duket me reale

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e rooney
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  Edhe Premiera Divizion nuk mbetet mbrapa si kampionat.

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e emirarm
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  22
  Reputacioni
  0

  Re: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  edhe pse une jam tifoze e Real Madrid per sy kampionati anglez eshte me i bukuri !

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush ėshtė sipas jush kampionati mė i bukur ne Evropė?

  Mua me pelqen shume futbolli Anglez! Edhe Spanjollet luajne bukur!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush e ka avatarin me te bukur???
  Nga aldo24 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 137
  Postimi i Fundit: 07-03-2014, 05:56 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-05-2011, 06:37 PM
 3. Sipas jush !!
  Nga Elson8655 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-02-2011, 08:32 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2009, 06:34 PM
 5. Kampionati i Lojrave eshte i hapur - Merrni pjese dhe ju!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-07-2008, 04:28 PM