Receta Gatimi

Pamje nga Desktopi im


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 474
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Pamje nga Desktopi im

  Mund te postoni foto nga ekrani i kompjuteri tuaj.

  Lexo: Si ti bejme foto Ekranit
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 23-03-2009 mė 01:16 PM. Arsyeja: Link

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Nuk e paske Media Player 11?

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  kjo e punes time

  teper e thjesht


 4. #4
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323
  Nuk e paske Media Player 11?
  Degjoj me Nero ShowTime

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Ja edhe desktopi im!


 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  a ju pelqen?

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  bukur, thjesh dhe shume pak ikona,

  dhe kjo puna e ikonave nga ana e djathte, mendova se e kisha vetem une mani,

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Ah une te gjithe follderat e perkohshem qe punoj ketej i mbaj nga krahu i kundert!

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e sir_tiger
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  EARTH
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  IN OFFICE!  @ home!


 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  16

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  [img=:3o0kq8na]

 11. #11
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Foton lart me celular e ke bere?

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Ca ke ti vllai siper! Kishe gje me vanen ti?

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  16

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Kishe gje me vanen ti shoku?

 14. #14
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Uuuuu te dy me mua e keni

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Ky eshte Desktopi im (i laptopit) se ai i PC te madh nuk shihet lol
  Si ju duket? lol

 16. #16
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Shum i bukur vetem qe ska programe

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  I ka brenda dhe pastaj Vista kane nje menyre tjeter renditjeje. JO per gje por beni dhe si eksperte Po te mbushesh desktop me ikonat e programeve vajmedet.
  ns

 18. #18
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Jo un smarr vesh prandaj Asgje ske prap sa do qe tregove

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Ska gje. Mjaftojne edhe ato qe jane. Pastaj nuk eshte trimeri te kesh shume programe. Megjithate ti nuk tregove asgje. Mos e ke bosh fare dhe mburresh me Microsoft Office.
  .

 20. #20
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Pamje nga Desktopi im.

  Nuk eshte trimeri te kesh shum programe me gjith mend por ti pse u mburre me ato dy fotot e tjera Ke marre Vista ti ske faj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Yahoo me pamje tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 07:05 PM
 2. Desktopi mė i fuqishėm nga Alienware gjer mė sot
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 07:31 PM
 3. Pamje nga veriu i Shqipėrisė
  Nga Mona nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:23 AM
 4. Video: Si te bej desktopi me ikona te paklikueshme
  Nga MAJDI nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 10:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė