Receta Gatimi

Jastėku qė ju tregon pėrralla


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Post Jastėku qė ju tregon pėrralla

  Jastėku qė gjatė kohės kur shtriheni pėr tė fjetur ju tregon pėrralla, lėshon muzikė, apo ligjėrata tė regjistruara, nuk ėshtė njė gjė e re nė treg, por shitja e tij u rrit me tė madhe pasi qė ekspertėt njoftuan se njerėzit duke dėgjuar nė gjumė njė ligjėratė ose kėngė e mbajnė mend mė lehtė.  Jastėku Sound Asleep kushton 20 funte dhe nė brendėsi ka tė fshehur njė mini zėrim i cili mund tė lidhet me CD dhe MP3 player.

  Janė shumė argėtues dhe tashmė myshterinj tė tyre janė partnerėt tė cilėt kanė probleme me gėrhimėn sepse muzika e lehtė ndihmon pėr gjumė mė tė rehatshėm,

  si dhe pėr personat tė cilėt kanė probleme me oshtimėn e veshėve, por edhe pėr ata qė flenė mė lehė duke dėgjuar muzikė.

  Myshterinj tė Sound Asleep janė edhe studentėt dhe nxėnėsit tė cilėt e shfrytėzojnė pėr t’i dėgjuar ligjėratat e incizuara pėr provime.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Ishalla ka dhe perralla ne shqip! Ka kohe qe nuk i degjoj haha!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Eshte me Mp3 na duhen disa keng popullore tani te na len pa gjum

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. perralla te ndryshme
  Nga lettas nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 02:54 PM
 2. Perralla te ndryshme per te medhenj e te vegjel
  Nga EMAUS nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 24-11-2009, 06:29 PM
 3. Perralla
  Nga kuklla nė forum Folklori Shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-01-2009, 02:22 PM
 4. Perralla e shqipes
  Nga kuklla nė forum Folklori Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2008, 11:25 AM
 5. Jastėku mp3
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-01-2008, 09:42 AM