Receta Gatimi

Firmat ne forum


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Firmat ne forum

  kerkesa x Altinin.


  mund te perdoresh kodin

  Kodi:
  http://img339.imageshack.us/img339/3876/firmacr9.jpg
  gjithe te mirat

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Firmat ne forum

  O Altin, tani duhet qe te na besh nje xhiro, se z'ben!

 3. #3
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Firmat ne forum

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vana\";p=\"8166
  O Altin, tani duhet qe te na besh nje xhiro, se z'ben!
  Skam goma

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Firmat ne forum

  Qyqa, mor djal, smund ti thuash jo nje vajze, edhe pa goma duhet te pranojshe, e bejm si Flinstones, ti i jep me kembe nga poshte..... dhe une rahat rahat, si pasegjere.....!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Firmat ne forum

  Gento ja ku e ke


  Kodi:
  http://img119.imageshack.us/img119/64/gentiro5.gif

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: Firmat ne forum

  Faleminderit Reno

 7. #7
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  reno me boj dhe mua nje si kjo e gentit nqs ka mundesi!

  vetem te emri veje KristiMCS

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prezantimi i Forum-Al.Com
  Nga t0fx nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 11-10-2018, 05:50 AM
 2. Ja si erdha ne forum !!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 07-12-2015, 02:34 PM
 3. +1 ne forum
  Nga genocid nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-05-2009, 06:28 AM
 4. Rregullat mbi Postimet, Fotot dhe Firmat
  Nga Lirenti nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2006, 12:01 AM