Fytyra juaj pas 20 vjetesh!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Wink Fytyra juaj pas 20 vjetesh!

  Receta Gatimi

  Me ke mund te ngjani pas 20 vjetesh?  Ka shume mundesi per te modifikuar foton me photoshop dhe ta vjetersosh ne vite. Por In20Years ju ofton kete sherbim ne pak hapa te thjesht.

  Duke ngarkuar foton ju mund te shikoni pamjen tuaj "te plakur" pas 20 vjetesh.

  in20years eshte nje aplikacion komplet falas dhe nuk kerkon rregjistrim.

  Mund ta ngarkoni foton tuaj ketu dhe te komentojme sebashku rezultatet! Do te jete argetuese!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bobo u bera gjysh un

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  lol, ti gjysh... kurse un duhet te jem stergjyshi

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  hahahahahahaha paskna me i tut njerzit pas 20 vjete hahha shume interesant te koka thnx Reni

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ja dhe bukuroshja jone Jolie:
 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bo more Reni po si ta ben zemra ta besh kete keshtu

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ishalla nuk e shikon Brad Pit se do e ndaj direkt haha!

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Bo na flliqi fare,sa te shemtut me boni.

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  hahahahhahah....boooobo

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  ka Ndryshim Fare ė? Njesoj Duket,Se Ky Si 100 Vjec Duket Dhe Tani.
 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hahaha! Si ndryshon kollaj fytyra ketij hahaha

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hahha sa kam qeshur me kete klitono , ska ndryshim fare

 13. #13
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  i lezetshem ky programi

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Vertet i lezetshem! per Edin mbase duhet te zgjidhje DRUG Addicted

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ju lutem me thoni qe ky program nuk esht dhe aq i vertet ......

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ju lutem me thoni qe ky program nuk esht dhe aq i vertet ......
  ngele e zhgenjyer

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  ngele e zhgenjyer
  po ore nrm
  pervecse mi kish nxjerr buzet si te hekurosura , me beri sikur me kish harruar njeri ne furr

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ej ky programi nuk ben dhe shum modifikime keshtu qe shikojeni mir foton qe do ta beni hahaha

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hahaha jo keq haha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Femija Qe Lindi Me Dy Fytyra!!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-04-2012, 02:55 PM
 2. Make-Up i pranverės? Fytyra juaj si njė kopsht me lule !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2012, 05:11 PM
 3. Foto: Njerėz me dy fytyra
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-10-2011, 10:02 PM
 4. Kapet gruaja me 100 fytyra
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 20-09-2009, 03:51 PM
 5. Shikoni si do te jete fytyra juaj nga 1950 deri tani!!
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 08:47 PM

Etiketat pėr kėtė Temė