Vajza dhe Bananet!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Vajza dhe Bananet!

  Receta Gatimi

  Banana Girl!
  Momente kur vajzat jane duke sfiduar nje BANANE!
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kush valle fiton? Vajzat apo Bananet?

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Roundi Final!

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  joooo...nuk quhet keshtu...kane bere me hile...hahaha

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kushedi sa nota te kqia do maresh ti Reni

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Kushedi sa nota te kqia do maresh ti Reni
  Ishalla kaloj klasen! e zgjodhe " bananen tende te preferuar?"

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Car Banane thua more un dhe keto vajzat dhe nuk i dua !

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  bobo ca behet ketej more
  ore po sa mungoj pak une ju e beni leme fare dhe si gjithnje fajin e ka Reni

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  t`kisha preferu me ja qit +18 temes !

 10. #10
  i/e rregjistruar Maska e mikeli
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shume bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajza qe pi benzine.....!
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 06:19 PM
 2. Vajza qe fle 1 here ne 6 muaj !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 04:43 PM
 3. Vajza dhe piktori...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 09:23 AM
 4. Vajza qe jetonte si qen
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-07-2011, 11:14 AM
 5. Supatra, vajza ujk
  Nga lovee nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 01-03-2011, 09:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė