Keshillat per jeten. Duhet ti lexoni patjeter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Keshillat per jeten. Duhet ti lexoni patjeter

  Receta Gatimi

  1)-Kot frikesoheni te shkoni ne boten tjeter.Nuk ka diskutim qe atje eshte me mire se ketu,per faktin se deri me sot askush nuk eshte kthyer

  2)Demokracine duhet ta kuptoni ''SI LIRINE E FJALES,SI LIRINE E NDERGJEGJES, por edhe si KUJDES, qe keto te mos i perdorni asnjehere

  3) Sa me shume te gaboni aq me te mencur beheni

  4)Kur pini si nje peshk,mos ecni me makine po me ......not

  5)Nese ne mbremje beni dicka qe ne mengjes do t'ju vinte keq, mos flini
  gjith naten.

  6)Kerkoni si te cmendur kepuce qe kushtojne me shume se ato te mikut tuaj, po kete beheni pasi keni pare nje njeri ne karoce me rota te paralizuar
  .
  7)Ne se kembet kane fatin te ecin ne toke, heret a vone do takojne me gjarperin

  Mos u lodhni te kerkoni dikujt pse gerhet, nuk eshte ne gjendje te degjoje gerhitjen e tij

  9)Shmangiuni shoqerise me dike qe eshte kaq menje-ngushte sa do te shohe ne nje vrime celesi me te dy syte
  .
  10)Hajeni fjalen pa merak, akeni degjuar dike te vuaj nga dispepsia e fjales

  11) Miku me i mire dhe peshku qelben per tre dite, vecanerisht neqoftese nuk i krijoni ambjent te ftohte

  12)Nese je budall dil perpara qe te shohin, nese je i mencur rri mbrapa qe ti shohesh

  13) Pasi ke derguar 9 budallenj per nje pune, shko dhe ti mbas tyre qe te mos jesh i 10ti.

  14) Qe femija juaj te mesoje elementin e pare te genjeshtres , blijini nje biberon

  15) Vendosni para nje gomari nje kov me uje dhe nje me vere,do te shihni qe ai do pije te paren dhe do lere te dyten.Dhe ai e ben kete se eshte....gomar

 2. #2

  Re: Keshillat per jeten. Duhet ti lexoni patjeter

  14) Qe femija juaj te mesoje elementin e pare te genjeshtres , blijini nje biberon


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Libri qe po lexoni
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 345
  Postimi i Fundit: 19-04-2016, 05:24 PM
 2. Vende Mahnitese qe duhet ti vizitoni patjeter!
  Nga ReniX nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-11-2011, 09:28 PM
 3. Lexoni te gjithe pa perjashtim! Duhet lexuar & [ Verejtje per Adminat ]
  Nga albanianboy nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 01:33 PM
 4. per nje person ne jeten tuaj qje ju ka ndryshuar jeten <3
  Nga bessy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 01:29 PM
 5. Lexoni pėrpara se tė Prezantoheni!!!
  Nga Peniel nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 09:50 PM