Emer vajze


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 54
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Emer vajze

  Receta Gatimi

  Pershendetje te gjitheve!
  Kush mund te me ndihmoje te gjej nje emer vajze????

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pershendetje Nerti , un i kam shum qef per te gjetur emra Po te jap disa

  Lejla

  Erlinda

  Erjeta

  Ermelinda

  Kaltra Kaltrina

  Do te Mendoj dhe te tjera

  Dicka te vecante

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Rea
  Lea
  Mia
  Ida
  Kim

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Klea
  Edia
  Sara
  Erena
  Debora
  Erika
  Esarta
  Esma (Eshte Emer i Bukur Me Pelqen Por Nvaret Se Si e Shqipeton).

 5. #5
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Fleminderit Majdi, Kliton e renix....
  me pelqejne deri tani Sara, Klea, Rea, Lejla...
  dua nje emer te shkurter e te vecante, se di sa mund te me ndihmoni....por me te vertete eshte nje problem i madh kjo puna e emrit...
  boh....

 6. #6
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  iiiii asnje tjeter s'po me ndihmon....
  he pra jeni shume ne kete forum, me shkruani nga nje emer secili, ju lutem............

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Zoe....Lea....Lila....Olinda....Ela....Ana...

  Keto me vine per momentin

 8. #8
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Rrofsh Mima...
  Lea me pelqen shume...

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Un votoj per Mia!

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  oh ju i kini thene gjithe emrat me 3 shkronja, por do mundohem te gjej ndonje: Era, Ira, Irņ, Tea, Sea, Lia, Ila, Ola, Ona, dhe mbi te gjitha Anna

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla Lexo postimin
  oh ju i kini thene gjithe emrat me 3 shkronja
  po dhe me me shume shkronja pa problem!

 12. #12
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Po ke te drejte Rwnix edhe me shume shkronja, s'ka problem. mjafton qe te jete nje emer qe te me pelqeje, i vecante. flm Kuklla....

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  Po ke te drejte Rwnix edhe me shume shkronja, s'ka proble
  Normale, shqiptaret jane multikombas, kan cik problem shqiptimin.

 14. #14
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  hahahahahaaa, me shume drejteshkrimin thuaj se sa shqiptimin...
  psh. Cate si do te rregjistrohej ne Shqiperi???

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Keijt aha!

 16. #16
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ateher sikur te kisha goce do ja vija Lea se dhe mau me pelqen shume

  Ja dhe disa emra te tjere :

  Lilia....Miliana....Lina....Dina.....Melia....Meli sa....

 17. #17
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  hahaha o Mima, bejme shkembim, nje cun ti, nje goce une..hahahaha
  edhe mua me pelqen Lea por ngjan shume me Dea.....

 18. #18
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Hahaha, po ngjajne ca vetem nje shkronje ndryshon ....

  Nese nuk ke zgjedhuar akoma ja dhe disa emra te tjere :

  Elma....Milena....Elena....Ilona....Leana.....Gael .....Megan....Maelis......Savana....Sajana.....Tes a.....

  Kaq per sonde

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  TES ky me pelqen shume!!! me kujton Julia Roberts ne Oceans 12!!

 20. #20
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  po si ti therrasim ?????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 187
  Postimi i Fundit: 21-05-2016, 08:48 PM
 2. Kerkoj 1 emer per...
  Nga labja nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 71
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 10:39 PM
 3. Emer Djali
  Nga aurel nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 11:54 AM
 4. Ne Emer te Dashurise!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 11:36 AM
 5. Emer Vajze
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 30-10-2009, 06:08 PM

Etiketat pėr kėtė Temė