Te dua por mos i trego njeriu!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Te dua por mos i trego njeriu!!

  Receta Gatimi

  Te dua por mos i trego njeriu?!

  Shpesh here me ka rene te degjoj biseda te tilla por per disa arsye duket sikur po fshehin dicka nga njeriu qe do!!
  Ose djemte kur jane me shoke e tyre ose ne familje e nqs se dikush pyet a ke lidhje me x vajze ai pergjigjet jo e ndersa kur esht me ate vajze i thote qe e do e me shume!!

  A mund te quhet normale kjo lloj sjellje??A eshte e vertet se djemte kane turp te shfaqin ndjenjat e tyre mes shoqerise dhe familjes???

  Ne vajzat a duhet te behemi zheloze ose te humbim besimin nqs na kerkohet nga djemte mos te flasim per lidhjen qe kemi???

  Jane te mirepritura mendimet tuaja gjithashtu dhe ndonje ndodhi nga jeta juaj ne lidhje me kte teme!!
  Me respekt,
  Alb-Angel!!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te dua por mos i trego njeriu!!

  sjellja e te mohuarit te lidhjes me nje vajze eshte deri ne nje fare moshe.
  per shembull marr veten time kur isha ne gjimnaz kisha lidhje me nje shoqene klases, ne nje fare menyre ata e moren vesh sepse un flisja shume te ne tel ne kurs kompiuteri shkoja me te ne kurs anglishteje po me te shume here kishte ardhur te shpia per te mesuar per provimet etj, klasa po e dinte per lidhjen time, edhe nje dite prinderit e mi pyesin nje mesuse qe banonte nje kat poshte meje, e cila i kishte thene qe do te pyeste ndonje te klases se vet nuk dinte gje, pasi pyet e verteton dhe u thot prinderve te mi.
  ata fillojne te me bejne politike ne shpi , skan cte duhen dashurickat ty qe tani je i vogel ben cmos me hoqen dhe nga ai gjimnaz si e si mos e takoja, por un prap e takoja

  dhe qe atehere un nuk ju flas e as nuk do ju flas per lidhjet e mija deri sa te coj ne shpi vajzen sepse per vajzen qe un e dua nuk i marr mendim askujt sepse askush tjeter nuk do ta kaloj jeten me te pervec mej.

  pradaj vajza nuk duhet te ndjeni te fyera ne se djemte nuk flasin per lidhjen tuaj ne shtepine e tyre.


  FALENDEROJ ALB-ANGEL PER TEMEN

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te dua por mos i trego njeriu!!

  Nje tjeter faktor eshte dhe frika qe mos lidhja behet shume serioze dhe personat ne fjale nuk jane gati per nje te tille,
  por ajo qe une do te nenvizoja eshte, se sa me sekrete te jete aq me shume shijon

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Te dua por mos i trego njeriu!!

  Ketu u pergjigjen vetem djemt, dhe me duket sikur ju po merrni parasysh vetem nje lidhje jo serioze, (thjeshte sex) se me than te drejten, nese nje djal eshte i dashuruar can male dhe ben c'do gje qe vajza te ndihet e dashuruar, madje dhe e ben lidhjen uficiale!!!!!
  Prandaj shume here nese ndodh ky lloj sekreti une mendoj se djali apo vajza nuk jan te sigurt per dashurin qe ndjejn per tjetrin!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te dua por mos i trego njeriu!!

  ... por mos i trego njeriut.

  nuk eshte thjeshte te maredhenia/et qe mund te kesh kur kete lidhje e ke sekrete, por mentaliteti shqiptar eshte rritur me keto fshjerje, dhe pse shume veta e pranojne jane ndryshe mundohet ta ndrojn shoqerin por kur vjen puna per veten e tyre sillen si te gjithe shqiptaret. Shume te paket jane personat qe i prezantojn ne shpi te dashuren/in.

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te dua por mos i trego njeriu!!

  Une nuk i kam mbajtur ndonjehere te fshehta keto gjera! Madje pa problem kam pas cuar te dashurat e mia ne shtepi ne prani te prinderve. Kam qene gjithnje shume i hapur me ta! Ne te njejten kohe nuk kam detyruar asnje femer te beje ose te mos beje dicka! Kur kane dashur te flasin kane folur, kur nuk kane dashur nuk kane folur!
  Madje mbaj mend qe kur gruaja ime ne ate kohe i kishte thene te emes erdhi tek mua duke u dridhur se kishte frike se c'do i thoja une!
  Mbeti e habitur nga reagimi im kur m'a tha! Po ku du me dit un mor vlla!

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Te dua por mos i trego njeriu!!

  Flm per pergjgjet!!

  Akoma se kuptoj pse nje pjese e madhe e djemve mohojne nje lidhje te tille??

  Sjeni te sigurte ne veten tuaj apo me verte fshihni dicka???
  Nuk esht e thene te beni prezantime ne familje por ama kur ju behet nje pyetje e thjesht ^ E pelqeni apo e doni X person^ pse nuk jeni te sinqerte ne rradhe me veten tuaj gjithashtu edhe me njerzit qe ju rrethojne???


  P.s Shume i goditur mendimi i Vanes!!

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te dua por mos i trego njeriu!!

  Edhe nje here! Une nuk jam tip qe genjej per te tilla gjera! Cfare kam e them!

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Te dua por mos i trego njeriu!!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"9439
  Edhe nje here! Une nuk jam tip qe genjej per te tilla gjera! Cfare kam e them!

  Tani sa e lexova postimin tend dhe me pelqeu!!

  Flm
  Alb-Angel!!

 10. #10
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14  Ne moshen e adoleshences, kur meshkujt i kerkojne nje femre te mos flase per marredhenien qe kane, ndodh edhe sepse ata kane nje marredhenie tjeter ne te njejten shkolle ku ndodhen. Eshte ndryshe te mos u tregosh prinderve, sepse reagimi i tyre pak a shume dihet, dhe ndryshe te te kerkojne te mos e flasesh me shoqet. Shkurt, kane frike se mos u merret vesh lidhja 2-she qe kane.
  Njoh shume raste te tilla.

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e liritaa
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  29
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ndhodh shum shpesh kjo gje sidomos tek adoleshentet kur kan 2 lidhje e keshtu per te mos e prishur asnjeresn lidhje i thot kshtu ka shum arsye tte tjera pse ndosh kjo

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e liritaa
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  29
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  une per veten time nuk ndihem xheloze sepse i dashuri im i ka treguar edhe shoqeris se ti edhe familje por une e dhash mendimin me perpara siq me kan treguar disa shoqe per lidhjet e tyre un mendoj qe kur nje djal nuk te do nuk ka deshir qe te din askush asgje per nje lidhje te shkurtet se pse ai do te leee:s:s:s

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e xekrri
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  18
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  thenie me vend prej disave

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ndoshta sjellja e djemve ne kete menyr tregon se ata janpak te ndrojtur dhe nuk duan ti tregojn shokeve ose te afermve te tjer pasi kan frik se mos fillojn politikat pastaj.........ka mundesi qe nese nje djal e do nje vajz ai e tregon ne sy te saj por nuk ka guximin tia thot edhe pse ajo e kupton....edhe me vajzat mund te ndothe njejta gje....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Merimanga me fytyrė njeriu
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 08:48 AM
 2. Njeriu me flexsibil ne Bote!?
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-02-2011, 07:16 PM
 3. Njeriu mė fatkeq nė botė
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 09:26 PM
 4. Njeriu-Dru
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-11-2007, 12:06 PM
 5. Njeriu dhe Ariu 8O
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-11-2007, 06:18 AM